Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » A mirinda szelet pudingos...

A mirinda szelet pudingos részébe kell cukor?

Figyelt kérdés

a netről ezt a receptet szedtem le:

Hozzávalók:


Tésztához:

6 tojás

4 evőkanál liszt

4 evőkanál kristálycukor

2 evőkanál kakaópor

1 csomag sütőpor

1 dl étolaj

Krémhez:

25 dkg margarin

20 dkg porcukor

25 dkg túró

Mázhoz:

2 csomag vaníliás pudingpor

7 dl szénsavas narancslé (mirinda)


kipróbálta már valaki?


2013. febr. 17. 18:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen kell bele, a narancslé a tejet váltja ki. 3-4 ek. cukrot tegyél a két csomag pudinhoz.
2013. febr. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ízlés dolga.Az eredeti mirinda üdítő annyira édes,hogy abba szerintem nem kell(én soha nem tettem bele)De, ha narancslével készíted,vagy valami mással,akkor ebbe a mennyiségbe 2(!) és nem több púpos evőkanállal tegyél.
2013. febr. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én sem szoktam bele tenni,mert nekünk elég édes így is.Mirindával vagy Fantával szoktam készíteni.
2013. febr. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell bele cukor, mert akkor mar cukrot eszel cukorral. Van a tesztaba, a krembe jo sok, a mirindaba es a fantaba is van, tehat egyaltalan ninc szukseg tobb cukorra, mert akkor mar nem erzel mas izeket.
2013. febr. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm
2013. febr. 18. 17:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!