Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mit főzzek és süssek, ha...

Mit főzzek és süssek, ha minimális időm lesz előkészülni?

Figyelt kérdés
Még sok idő van addig, de szeretnék időben felkészülni. A kislányom áprilisban lesz 2 éves. Jönnek vendégek is, ez egy vasárnap lesz. Előző nap vidékre kell mennünk esküvőre. Szerintem este 8 körül haza tudunk indulni, ami annyit jelent, hogy 21:30 vagy 22:00 körül tudnék hozzákezdeni a munkához. Arra gondoltam, hogy a levest megfőzöm este, a többit meg frissen sütném. Van esetleg olyan "szülinapi" ebéd tipp, amit akár pénteken is elő tudnék készíteni? Ja és a sós sütemény mi legyen? Azt nem tudom frissen készíteni, mert a hús sülne a sütőben.
2013. jan. 26. 20:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Főzhetnél valami krémlevest.

Főétel lehetne rakott tészta, vagy valamilyen rakott étel.

Süti meg sajtos kocka; sajtos kefíres pogácsa.

2013. jan. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Egész csirkét előre füszerezhetsz alá a köret és az egészet már csak a sütöbe kell tolni.


Sósnak egyszerű túros pogi ezt előző nap is sütheted mert puha marad, ha sokan lesztek duplázd a menyiségeket. ( [link]


Ha svédasztalos megoldás lesz napokkal elöbb lefagyaszthatsz rántott húst, kis fasirt golyókat

a félkész darabokat tálcára rakod hogy ne érjenek össze 1-2 óra a fagyasztoban, bármibe átrakhatod nem fagynak össze. Kolbászal töltött karajt is süthetebb elöbb,

2013. jan. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

zölgségleves jó gazdagon esetleg májgombóc betéttel

tepsis csirke-egy jénaiban csirkecomb, csirkemell lerakva alá jó sok hagyma, fűszerek rá szalonna és reszelt sajt, ezt előző nap is elkészítheted, hozzá rizs ás vajaskrumpli ez is elkészíthető hozzá barackbefőtt meg almakompót

pogácsa-sós, sajtos, sajtos, sós, paprikás, szezámmagvas rudacskák, sós perec, kapros-túrós pite

2013. jan. 27. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
76%

Én abból merítenék, ami nálunk mindig a tipikus családi menü. :)


Húsleves/gulyásleves/gyümölcs leves. Imádom a másnapos leveseket, szerintem kifejezetten jót tesz nekik egy éjszaka a hűtőben. Jobb, mint frissen, összeérnek az ízek.


Másodiknak mindig van többféle hús, sült kacsa, rántott hús, valamilyen újdonság, joghurtos pácos hús, vagy bármi. A rántott húsokat előre bepanírozhatod, így aznap már csak dobálni kell az olajba. Esetleg rántott karfiol is készíthető hasonlóan.

Köretnek petrezselymes, vagy tepsis krumpli, illetve a tuti fix, ami mindig van az a jó hagymás majonézes krumplisaláta, imádja a család! Ezt is jó egy nappal előbb megcsinálni, finomabb ha állt egy kicsit, amíg rotyog a leves, megcsinálhatod. :)

Még ami eszembe jut és gyors az banán saláta. Maga az alap, az egy tejfölös citromleves alap (esetleg egy kevés mézzel), bele felkarikázott banán és kivi kockák. Furán hangzik, de valamelyik nap kisebb mennyiséggel próbáld ki, ezt is imádja nálunk sült hús mellé a család. :)

Szerintem érdemes ilyen egyszerűbb ételeket választani, amit biztosan szeret mindenki, így nagyon nem lehet mellé lőni és el sem havazod magad nagyon.


Sós süteménynek sajtos rúd, vagy pogácsa szerintem bőven jó, azt már pénteken is megcsinálhatod, vasárnapig semmi baja nem lesz. Arra figyelj csak hogy tedd el dobozba, ne szívják meg magukat!

2013. jan. 28. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2013. jan. 28. 08:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!