Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Rakott krumpli randikajának gáz?

Rakott krumpli randikajának gáz?

Figyelt kérdés

Nem a hagyományosra gondoltam, hanem ezek egyikére:


[link]


Konkrétan az utolsó kettő között vacilálok, darált húsos vagy baconös a jobb? Egyáltalán mehetnek ezek randira? :)


2013. jan. 24. 22:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem gáz.De még mindig jobb,mint ez: [link]
2013. jan. 24. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
11%
Talán jobb lenne, ha valami olaszos ételt készítenél...pl. bolognai Szeintem. :)
2013. jan. 24. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem gáz. Legalábbis nálam simán bejövős. Kaja, te csinálod, szívvel-lélekkel, az a fontos - ráadásul szeretem a rakottkrumplit. (Én darálthússal szoktam csinálni, például pulykával, és az azért jobb, mint a 'csóróvirsli'.)

Én pl. a spagettis-makarónis randikat nem értem, mert ott aztán fröcsög-tocsog-csúszik-füligmártásos, de annak is örülök, mert odafigyel rám az a másik fél, kreatívkodik miattam és ez jól esik. Ennyi.

2013. jan. 24. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Párom először zsíros kenyeret szolgált fel, még a kapcsolatunk elején, egyetemistaként. Én persze nem szeretem, de örültem, hogy vele vagyok és nézhetem, ahogy eszik. :) 10 év házasság után havonta meglep egy finom, különleges étellel. :D
2013. jan. 24. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tök jó a rakottkrumpli.Azt mindenki szereti,villára lehet szúrni,nem kell görcsölni,mint a tésztánál.Bátran készítsd el!
2013. jan. 25. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

még egy sajtosrántotta is tud randikaja lenni, ha olyan a hangulat. :)

mi volt barátnőmmel rengeteget főzőcskéztünk együtt, illetve külön-külön, egymásnak. a sárgaborsófőzelék, lecsó is randikaja volt. az elsózott csilisbab is. a hangulat mögötte, na az dobja fel a kaját, legyen bármilyen. :)

2013. jan. 25. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 doboszoli ***** válasza:
100%

Életünk legjobban eső étele, a félkész házunk vakolatlan konyhájában, kőműves bakra tett pallóról fogyasztott kissé szikkadt kenyérből kent zsíroskenyér volt, a szomszéd kertjéből "privatizált" zöldhagymával. Igaz, só nem volt hozzá, de mégis..))

Úgyhogy a rakott krumplit szerintem nyugodtan bevállalhatod randira, annál is inkább, mert távoli emlékeim szerint a randi nem elsősorban a kajáról szól.D)

2013. jan. 25. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

szerintem egyáltalán nem gáz...egyszerű és nagyszerű.

amúgy én a húsost csinálnám.

2013. jan. 25. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem gáz!Szerintem azért is alkalmas, ha még nem ismered az ízlését, mert én például, egy rozmaringos-kötés-húsos csodával akartam elkápráztatni a párom, amit mindenki istenített. Megette, de mint kiderült, az anyja rém egyszerű ételeket főz, és nem volt hozzászokva. Később finoman elmondta, hogy érdekes volt, de nem az ő ízvilága! Szóval bármennyire is jót, és különlegeset akartam, nem jött be. Ma már a házasságban formálódott az ízlése, rájött, hogy a fasírton, és a rántott húson kívül is létezik más étel. A rakott krumplit, és az egytálételeket szinte mindenki szereti! Jól választottál! Én a darált húsosra szavazok!
2013. jan. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Ellenkezőleg. Nagyon jó ötlet, főleg, ha szépen van megcsinálva és nem "csóróvirsliből", ahogy előttem írták, nagyon guszta étel, ugyanakkor egyszerű is.

Randikajának én amúgy is sütőben sült, rakott egytálételt tudok leginkább elképzelni.


A spagetti nekem se tetszik, nem lehet normálisan megenni,

ráadásul épp az az egyszerű kaja, tészta leöntve szósszal,esetleg kis hússal. Csak valahogy jobbnak, flancosabbnak hangzik azt mondani manapság, hogy olasz konyha, mint hogy magyar..

2013. jan. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!