Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Szerintetek készíthetem a...

Szerintetek készíthetem a babgulyást csirkecombból?

Figyelt kérdés
Nem arra lennék kíváncsi, hogy "ilyet nem szabad csinálni", meg "aki nem tud főzni az ne főzzön", hanem inkább arra, hogy próbálta-e már valaki, és hogy milyen lett.
2013. jan. 16. 18:13
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
0%

Így van!

A kérdés az volt, hogy készítheti-e csirkecombból, ill. hogy mi próbáltuk-e már ebből?

Pontokba szedve válaszoltam a kérdésekre szépen sorban, és én is le lettem pontozva, csak tudnám miért, és kinek nem tetszett. Kedves egészségére!!! Legyen vele boldog!

(2-es vagyok)

2013. jan. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
70%
Persze! Lekváros palacsintából is csinálhatsz,ezt még nem tiltja törvény,de lehet hogy kellene.
2013. jan. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Igen, én köszönöm azoknak akik a kérdésre válaszoltak. :)


Elkészítettem, és igen finomra sikerült, mindenki megelégedésére. Az íze ugyanolyan lett, mert mindent annak megfelelően készítettem, csak a hús csirke benne. Nem érezni jelentős különbséget.

2013. jan. 19. 19:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!