Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mit csinálnátok csirkecombból?

Mit csinálnátok csirkecombból?

Figyelt kérdés
Semmi ötletem holnapra. A pörkölt - sült és rántott csirkecombot már kimerítettük az elmúlt napokban. Krumpliból csinálnék valami köretet mellé. De mi legyen a húsból szerintetek?
2012. nov. 1. 16:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
50%
Töltött csirkecomb. Tejfölös pörkölt.
2012. nov. 1. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
87%
Feldobnám töltött csirkecomb formájában. Éppen ma ettem egy étteremben, de rettenesen elrontották. Mikor a pincér megkérdezte, hogy ízlett, hármas alá értékeltem. Lehet nagyon finom tölteléket csinálni, de legyen benne csirkemáj, aprított petrezselyem, bors, só, tojás, tejben áztatott kifacsart zsemle. Az én töltelékem olyan finom, hogy pogácsa formára kisütve burgonya mellé akár önmagában is elmegy csirkehús nélkül is.
2012. nov. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha kicsontozod ,csinálhatsz belőle Flekkent .
2012. nov. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
50%

pácold be:)


nekem ez a kedvenc csirkecombos kajám:


[link]

2012. nov. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is tölteném májas-gombás-keménytojásos-esetleg zöldborsós töltelékkel, mellé krumplipüré. Az egyik kedvenc kajám ez.
2012. nov. 1. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Szelet sajt a bőre alá, besózod, berakod a jénaiba, öntesz rá 3dl tejet, alufóliával betakarod, párolod a sütőben egy órát, aztán leveszed róla a fóliát, leöntesz a levéből, de úgy, hogy valamennyi maradjon, megszórod reszelt sajttal, rápirítod , ekkor már ne legyen rajta fólia. Többszörösen kipróbált, bevált recept. Bármilyen körettel jó.
2012. nov. 1. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
És ha nem tejet, hanem egy kis fehér bort öntök alá???
2012. nov. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Csontozd ki, majd szeletté formázva,nyers reszelt

s krumplis "panírba" süssed ki. (borzaska )liszt, tojás, reszelt krumpli.

olyan finom, mintha tócsniba lenne forgatva. reszelt hagyma, fokhagyma is mehet bele.külön köret sem kell,valami savanyúsággal, friss salátával,de egy szósszal mellette is nagyon laktataó. pl. gombaszósz.

a lényeg, hogy forró zsiradékban kell sütni, mindkét oldala szép piros legyen.

a reszelt sajtos szórás sütés után közvetlen, prémium:)

2012. nov. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a fehér bor sem rontja el, de úgy még nem próbáltam. A sajt és a tej jobb párosítás. Szerintem.
2012. nov. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
No majd a jövő héten megpróbálom a sajt + fehérbor párosítást. Akkorra igértem a csirkének, hogy kijöhet a fagyóból. :))))
2012. nov. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!