Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mit főzzek a hozzávalókból,...

Mit főzzek a hozzávalókból, amik itthon vannak csirkemellből és csirkecombból? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Valamit sütni szeretnék, valami sült csirkemell és csirkecomb lenne. A köret rizs lenne szerintem, mert most ez van itthon.

Ami még van: tejföl, sűrített paradicsom, egy kis trappista sajt, fagyasztott zöldségkeverék, szárnyas fűszerkeverék, só, bors, liszt, cukor, chili fűszerkeverék, oregánó, bazsalikom, majoranna...


Amúgy valami chilis dologra gondoltam volna, tehát amihez fel tudnám használni ezt a chilis fűszerkeveréket. Egy egész csirkemellet és 3 db csirkecombot használnék fel.


Előre is köszönöm a válaszokat, ötleteket!


2012. dec. 21. 14:37
 1/3 selaj válasza:
Én szárnyas fűszerrel megsütnék mindent, aztán rizst főznék és az a combokkal egy menü - a mellet felcsíkoznám, és paradicsomos pizzaalappal mehetne, zöldségekkel felturbózva pizzának estére :)
2012. dec. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tepsibe rakod a husikat, sózod, borsozod, leöntött a tejföllel és ráreszeled a sajtot. Fólia alatt megsütöd. Ez ugyan nem csilis, de szerintem attól sem lesz rossz, ha azzal is megszórod a húst.
2012. dec. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

paradicsomos rizsleves bazsalikommal é egy kis chilivel

bazsalikomos paradicsomleves reszelt sajttal

zöldségleves


rizibizi sajtos.tejfölös csirkemellel

chilis rizseshús

sült csirkemell sajtos rizsgombóccal

fűszeres zöldségkeverékkel töltött combok rizzsel

2012. dec. 21. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!