Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Maggi Ízvarázs, Húsvarás,...

Maggi Ízvarázs, Húsvarás, Piros Magyaros én már csak ezekkel tudok főzni. Mással már nem is ízlik az étel. Ti hogy vagytok ezzel?

Figyelt kérdés
2009. aug. 20. 18:09
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Ezek mind tartalmaznak tartósítószereket.Én csak természetes fűszereket használok.Sokkal jobb ízű vele az étel,és sokkal olcsóbb is,mint a konzervgyári kutyulékok.
2009. aug. 20. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is szeretem az ételizesitőket.
2009. aug. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hasonló a helyzet.

De szerintem ezek jó dolgok, főleg az ízvarázs.

Kamasz szárnyait próbálgató szakács vok, és ezekkel sokkal egyszerűbb jó ízhatás elérni.

18/F

2009. aug. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Szerintem is sokkal finomabb tőlük az étel. A húsvarázstól meg egyszerűen el tudnék élvezni.
2009. aug. 20. 19:50
 5/7 anonim ***** válasza:
48%

Akkor nincs érzéked a fűszerezéshez. Nem gáz, nem mindenkinek van. Nekem a saját fűszerezésű jobban bejön


18F

2009. aug. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
74%
Ezek teli vannak izfokozókkal, tartósitókkal és azért nem tudod házilag ugyanolyanra füszerezni, viszont meglehetösen egészségtelenek.
2009. aug. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
A legelején én is imádtam a húsvarázst,ma már rá se bírok nézni. Annyira mű,hogy az valami hihetetlen. A szagát se bírom, de ez összefüggésben lehet a terhességemmel is. Inkább használok természetes fűszereket.
2009. aug. 24. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!