Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ajándék ötlet sütni, főzni,...

Ajándék ötlet sütni, főzni, sütit készíteni szerető embernek?

Figyelt kérdés
Olyan ami jópofa, vagy megkönnyíti az elkészítést, praktikus stb...Tupperware termékeket néztem, de nem láttam annyira jónak őket, viszont nagyon drágák.
2012. nov. 2. 15:37
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Süteményformák szilikonból,tortadíszítő készlet,egy jópofa kötényke,szakácskönyv
2012. nov. 2. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

egy jópofa időóra

jópofa fakanál

hámozó

különféle szilikonformák

kötények, konyharuha pl belehímezve a neve

robotgép, palacsintasütő, edénykészlet

fűszertartó

különböző fűszernövények kaspóba hozzá ha karácsonyra lesz akkor egy egy gömbdísszel "feldíszítve"

tepsiformák, jópofa szalvéta, különböző fűszerek, tea, kávé, bor, gyümölcslevek, méz tartóval, lekvár, szakácskönyvek, újságok recepttel, recepttartó, receptes füzet és pl elkezdheted egy párral ami tuti bevált recept és te vagy ő biztosan megsüti majd, teakeksz tartó házi kekszzel, szuflé, muffinpoharak, tálcák, gyümölcsös kosár, kenyértartó, daráló/őrlő gépek, abrosz/terítők, konyha székpárna, vágódeszkák, késre élvédő, zöldségkosár, krumplitörő, diótörő,

2012. nov. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én is szeretek sütni és én ezeknek biztos örülnék :D

-Szilikon sütőpapír: kb. 2000 forint, de nagyon hasznos!

-Tortalapát

-egy szép tálca a sütiknek

-különlegesebb sütiformák

-nyomózsák

-rács a sütiknek, amin ki tud hűlni

2012. nov. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!