Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Márton napi libához a sült...

Márton napi libához a sült libán kivül valami jó ötlet?

Figyelt kérdés
2012. okt. 16. 12:39
 1/9 anonim ***** válasza:
A libához mit akarsz libán kivül?!?!?!
2012. okt. 16. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köretekre és még mártásokra gondoltam . Illetve ,hogy a sült libán kivül még mit lehetne csinálni..
2012. okt. 16. 13:10
 3/9 bumbi02 ***** válasza:
100%

Szilvával töltött libacomb


- aszalt szilvát beáztatod egy estére vörösborba, és a libacombon a bőr és hús közé betöltöd


Lilahagyma lekvár


- mézet és cukrot karamellizálsz, aztán erre rá a szeletelt lilahagyma, csipet só, bors, ha összeesett a hagyma, felöntöd vörösborral, és így párolod, addig amíg krémes állagú nem lesz.

2012. okt. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mi párolt káposztával és burgonyapürével, vagy hagymás tört krumplival szoktuk enni.
2012. okt. 16. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Almás lilakáposztával szoktuk, és libazsírban dinsztelt hagymás törtkrumplival.

esetleg megspékelheted fokhagymával, és húsos vékony füstöltszalonna csíkokkal a finom íz miatt, mert amúgy nem száraz a liba.

2012. okt. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 mustafa33 ***** válasza:

A szlovákok a lilakáposztán kívül krumplilángossal eszik (loksa) de az szerintem rettenetes.

A csehek lilakáposztával és (bajor)knédlivel (gőzőn főtt kelt tészta cipó) vagy cseh zsemle knédlivel (főtt zsemlegombóc). Az első a tuti. Ehhez egy Pilseni 12° ☺.

2012. okt. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Sólet !!!!!!!!!

<3

2012. okt. 16. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Étteremben káposztás tésztával kínálták a sült libacombot.
2012. okt. 17. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Igaz kacsa volt , de én is láttam a tv paprikán, hogy káposztástésztával töltötték meg.

Ez nem kacsa:)

2012. okt. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!