Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hány évesen tanultatok meg...

Hány évesen tanultatok meg főzni, sütni?

Figyelt kérdés
Én 14 vagyok. Nagyon érdekel a sütés,főzés. Szeretek igazi régi ételeket készíteni,mint pl. gulyásleves,pogácsa,bukta,palacsinta,meg hasonlók. :) Van manapság olyan,aki ennyi idősen már a konyhában sürög forog? Vagy inkább később tanulnak a lányok sütni főzni? Elvégre,ahhoz hogy valaki jó háziasszony legyen,nem árt már hamar elkezdeni. :)
2009. aug. 11. 14:34
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Nagyon ügyes vagy, gratulálok.

Hogy mikor tanultam meg főzni, azt nem tudom, de ennyi idősen még csak nagyon egyszerű dolgokat mert anyu rám bízni. Most 19 vagyok, elég sok mindent el tudok készíteni, általában elsőre is jól sikerül minden, de van amikor telefonos segítséggel készül az étel. :) Egyetem alatt Te is majd hasznát veszed ennek (meg nyilván később is). Volt olyan csoporttársam, aki elhűlve kérdezte tőlem, hogy mikor van időm főzni, mert ő egész héten szendvicsen él... Pff. Én már tuti meghaltam volna mérgezésben. Meg azért valljuk be, nem minden étel elkészítése tart órákig.

2009. aug. 11. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Hűű,örömmel látom,hogy nagyon sokan vagytok lányok,akik korán kezditek! Jó ezt látni! Mindenki ügyí. :D
2009. aug. 12. 10:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!