Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hány évesen tanultatok meg...

Hány évesen tanultatok meg főzni? És milyen szintűnek érzitek főzési tudományotokat? :D

Figyelt kérdés
2009. júl. 16. 15:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
14/L vagyok,már jó pár dolgot tudok főzni.10-es skálán főzési tudásom 3körül van,azért van még mit fejleszteni:)
2009. júl. 16. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Én már gyerekként is sokat lábatlankodtam anyunál a konyhában. Kamasz koromban, amikor nyári szünet volt, az egyszerűbb kajákat én főztem. Aztán elkerültem egyetemre és akkor már mindent kipróbáltam, amit enni akartam. Most 31 éves vagyok, a férjem szerint jobban főzök, mint az anyukája :D Tény, és való, eddig még nem volt rám panasz.
2009. júl. 16. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Én 22 vagyok,most kezdek konyitani a fözöäshez.

Ha valamit fözök az vagy nagyon rosszul vagy nagyon jol sikerül.

Persze mindent magamtol tanulok,illetve a netet böngészve keresek recepteket.

Sütni egyàltalàn nem tudok.

2009. júl. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
16 évesen. Anyukám másfelé kényszerült dolgozni menni, így nekem kell főznöm. Régen utáltam, most meg szinte kirobbantani se lehet a konyhából.:D Eleinte sok kaját elrontottam, odaégettem, de gyakorlat teszi a mestert. 17 vagyok, mára már egész sok kaját tudok sütni/főzni, és egész finomra szoktak sikerülni. Persze egy kis elsózás, ilyesmi gyakran megesik. Ne féljetek kísérletezni, egy-egy hozzávalót mással helyettesíteni, megváltoztatni az előírt adagot, stb. És ne feledjétek: Gyakorlat teszi a mestert és Jó pap holtig tanul.:P Jó szórakozást.:)
2009. júl. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Fősuli után mikor egyedül éltem,onnantol kezdtem magamnak főzni.Mindig családtagoktol-nagymamámtol,anyutol-kérdeztem mit hogyan szoktak csinálni.

Már nincs olyan amit ne tudnék megfőzni/sütni.

27/l

2009. júl. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 bibi05 ***** válasza:
100%
Én 20 vagyok és a főzisi szintem 5-ös mindent megtudok főzni mivel kislány korom óta anyukám mellett álltam és figyeltem aztán besegítettem az első dolog amit főztrem az paprikás krumpli volt akkor lehettemkb. 12-13 éves és nagyon finom lett.Sütni is tudok és szeretek is.
2009. júl. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Én tíz éves koromban, mert az élet így hozta. Most négy évtizeddel több vagyok, a családom véleménye szerint a tizes skála legfelső szintjén vagyok:)
2009. júl. 16. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Én 3 évesen már kis kukta voltam anyám és nénikém mellett... Imádtam besegiteni, és a család szerint is minimum az, ha egy nő tud főzni!!!

Most 23 éves vagyok, és a hobbim a főzés, a kertészkedés, és a borok. Azaz a gasztronómia!!!

A világon mindent el tudok készíteni, ha meg valamit nem, akkor addig gyakorlom, ameddig nem megy.

Én már annyira jól tudok főzni (az egész baráti kör, család, párom, párom családja szerint is), hogy már vannal olyan ételek, amiket én találtam ki, én kombináltam össze az izeket.

Csak nagyon tudom ajánlani a nőknek, h tudjanak főzni!!!

Amit viszont nem szeretek: az a sütemény sütés. Lehet azért, mert undorodom a margarintól nagy mennyisgében, vagy soha nem is volt jó a sütőnk (égetett), nem tudom, de amint lesz profi sütőm is, meg fogok tanul ni !!!!

2009. júl. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
100%

Én 12 éves koromtól sütök mindenfélét, nagymamáim tanítottak meg. Most már nehezebb sütik is tökjól sikerülnek. Mondjuk 8/10 :)


Főzni viszont sose tanítottak, és amennyire logikusnak találom, hogy a tojás-margarin-cukor arányától függ a süti állaga, annyira nem látom át hogy a "csipet só" meg a fűszerek adagja mennyi legyen igazából, így többnyire vízizű vagy iszonyú erős kaják sikerednek. Viszont ahol nem kell fűszer (pl túrós gombóc), vagy nem nekem kell adagolnom (pl maggi bolognai alap), az jol szokott sikerülni...:) 3/10

2009. júl. 16. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
92%

15 évesen,most vagyok 21,imádok főzni:)

Sokak szerint már jobban főzök,pontosabba ízletesebben mint a szakács unokanővérem:)Ez azért mindent elmondXD

2009. júl. 16. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!