Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hogy kell megtanulni fözni?...

Hogy kell megtanulni fözni? Mikor hogy tanultátok meg feleség vagyok már és nem tudok de szeretnék tudni és mit csináltok a szaggal

Figyelt kérdés
2011. jan. 9. 17:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
89%
Én a férjemtől tanultam meg főzni. Én sem tudtam, amikor férjhez mentem. A szagokkal? Szellőztetéssel szabadulhatsz meg.
2011. jan. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
irnátok valami könnyen elkészithetö receptet ciki hogy nem tok fözni és minden pénz pizzara megy el
2011. jan. 9. 17:49
 3/16 anonim ***** válasza:
Kigondolod mit szeretnél enni és megfőzöd. Ha nem tudod hogyan kell, nem láttad a nagymamádtól, stb... akkor fogod a szakácskönyvet vagy a netet és uccu!
2011. jan. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
mivel kéne kezdenem disznó meg marhahust szereti a ferjem meg kinai kajcit
2011. jan. 9. 17:52
 5/16 anonim válasza:
szellőztetni kell sokat, naponta 2x a szobákban és a konyhában főzés után
2011. jan. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
60%
Csinálj egy marhahús levest, főtt húst adhatod tormával, kaporszósszal,fokhagymaszósszal, pár szem főtt krumplival, másodiknak, de csinálhatsz hozzá paradicsomszószt, vagy gombaszószt is. Ezek egyszerűen elkészíthető kaják. Keress rájuk az interneten.www.no-salty.hu, www.mindmegette.hu,www.serpenyo.hu
2011. jan. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
74%

Mondjuk az se lenne gond, ha a főzés előtt megtanulnál helyesen írni és fogalmazni. Teljesen primitiv, alig érthető még ez a pár szavas fogalmazványod is.


Egyébként én mindent a netről sajátítottam el. Kigondoltam, hogy mit szeretnék enni, megnéztem a receptjét, és megcsináltam. Aztán úgy fél év múlva már a rutin is megjön. A szagokkal meg nem foglalkozok.

2011. jan. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

vegyél egy alap szakácskönyvet, amit a konyhában lapozgathatsz, mert nincs mindig ott a net.

gondoljátok ki a pároddal, hogy mit ennétek, nézzetek körül mi van otthon és kezdj el valamit előszöl azokból.

később már tudatosan vásárolj főznivalókat.

ha valamelyik recepthez konkrét tanács kell, akkor itt tényleg vannak jószándékú segítők és kérdezz bátran.

de, ha leírod, hogy most perpill. mi van otthon, ahhoz is fogsz tanácsokat kapni.

bárorság, kitartás, türelem :))) a siker jönni fog /esetleg egy-két kudarc után...:))/

2011. jan. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
hát ha abszolút nem tudsz semmit, akkor javaslom hogy kezd a tojásrántottával.. ha az megy jöhetnek már a rendes kaják fokozatosan (elősször vmi egyszerű rakottas.. aztán majd ráérzel)
2011. jan. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha van otthon, akkor nagyon jó a szagelszívó. Erre találták ki. Egyébként pedig kezdd innen: www.fozniakarok.hu

Itt videós recepteket találsz és tényleg teljesen kezdőknek van. Nagyon jó oldal.

Én például 13 évesen főztem először, és azóta már profi vagyok, anyukámtól tanultam főzni és szeretem is csinálni, kiskoromban is érdekelt, úgyhogy mindig ott voltam anya mellett, mikor főzött.

Sok sikert!

2011. jan. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!