Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hány évesen tanultatok meg...

Hány évesen tanultatok meg főzni, sütni?

Figyelt kérdés
Én 14 vagyok. Nagyon érdekel a sütés,főzés. Szeretek igazi régi ételeket készíteni,mint pl. gulyásleves,pogácsa,bukta,palacsinta,meg hasonlók. :) Van manapság olyan,aki ennyi idősen már a konyhában sürög forog? Vagy inkább később tanulnak a lányok sütni főzni? Elvégre,ahhoz hogy valaki jó háziasszony legyen,nem árt már hamar elkezdeni. :)
2009. aug. 11. 14:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

én kb 10 évesen kezdtem palacsintával. Mára gyakorlatilag mindent meg tudok csinálni.:)

15L#

2009. aug. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Én is kb. ennyi idősen kezdtem érdeklődni. Persze ez nem ugyanaz mint amikor már saját háztartásod van, de nagyon jól felkészít arra.

De akkor nem ezt tapasztaltam a korosztályomban. Csak így tovább, mire háziasszony leszel, nem lesz gondod! :)

24L

2009. aug. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:

én 22 vagyok. de még nem nagyon érdekel az ilyesmi. sütit meg sütök bármilyet, de még nem érdekel. főzni meg még nem is tudok :XD

De remélem fog változni...

neked meg gratula, és csak ügyesen

2009. aug. 11. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
20éves lány vagyok és palacsintán, tojásrántottán, meg ilyen alapdolgokon kívül mást nem tudok. Anyámnak mindig segítettem (panírozás...stb), szóval ha nagyon rászorulnék, nem halnék éhen, de nem szeretem csinálni.
2009. aug. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Szia :)

Én is 14 vagyok, és engem is érdekel a sütés-főzés, így nyáron mindennap én főzök itthon :D Imádok süteményeket sütni és általában ízlik is mindenkinek.. :)

2009. aug. 11. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Hát engem nagyon nem érdekel a főzés!De azért az alap dolgaim megvannak!!!De sütni azt nagyon szeretek,hétvégén általában mindig én sütök valami finomat!
2009. aug. 11. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Már kicsi koromtól kezdve ott sündörögtem a nagymamám körül a konyhában, és segítettem, amiben tudtam, ill, amiben engedte, 12 éves korom óta tudok és nagyon szeretek főzni, sütni már kevésbé szeretek, de néha, sátoros ünnepeken azt is megcsinálom. 1.5 éve van saját háztartásom, nagyon élvezem, hogy szinte minden nap főzhetek :)


27/N

2009. aug. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Én kb. 10-11 lehettem.

14 évesen már én főztem a családnak nagyon sokszor.Főként amikor dolgoztak.

Szeretek is főzni minden félét.

Sütni is tudok, de mivel nem rajongok a sütikért nagyon ritkán sütök.29éves anyuka:)

2009. aug. 11. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Mikor már tudtam olvasni kaptam az első Donald Kacsa szakácskönyvem. :D És ezidőtájt kezdtem főzni :) Persze eleinte segítséggel. Nyolc évesen volt az első magánakcióm, amíg anyuék a kertben sürögtek, megcsináltam a sütit, és kirohantam szólni, hogy gyújtsák be nekem a sütőt, mert azt nekem még nem szabad.

Anyus dolgozott cukrászdában, otthon is volt, hogy egyszerre 16 tortát sütött, 100 emberre főzött, gyakorlatilag belenőttem a dologba.

Mindent meg tudok főzni, amit szeretek :D

Pacalt, és hasonlókat nem próbáltam, mert meg sem eszem.

De már az extrán bonyolult dolgokkal is képes vagyok megbírkózni, és az egyetem óta a lakótársaimra is én főzök.

20/L

2009. aug. 11. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
2009. aug. 11. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!