Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok, nők! Ti hány évesen...

Lányok, nők! Ti hány évesen tanultatok meg kötni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Arra lennék kíváncsi, hogy ki hány évesen tanult meg kötni? illetve hogy magától,anyukája, esetleg egyéb személy segítségével? és hogy mennyi időbe tellet amíg tényleg szépen és jól ment? Kort légyszi ne felejtsetek el írni!

Köszi a válaszokat!


2011. aug. 28. 16:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Én általános iskola 8. osztályában tanultam meg kötelező jelleggel, aztán azzal a lendülettel el is felejtettem, mivel sosem alkalmaztam ezt a "tudást".

23L

2011. aug. 28. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

kb 10 évesen először, akkor anyukám tanított.

aztán nemrég újra elővettem, mert egy hónapig otthon feküdtem gipszelt lábbal és kellett valami elfoglaltság. a youtubról tanultam meg, de csak a sál kötésig jutottam. pulcsit vagy egyéb bonyolultabb cuccot nem tudok csinálni. :) 23L

2011. aug. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

10 évesen anya tanított meg kötni, horgolni (ez utóbbi nem jött be, nem is tudok már).

8 évesen keresztszemest tanultam varrni.

2011. aug. 28. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

én is kb 10 voltam anyával kötöttünk a plüssmacimnak sálat ^^

Még most is megvan,de már elfelejtettem hogy kell :D


14L

2011. aug. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!