Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ehhez kéne köret? Ha igen milyen?

Ehhez kéne köret? Ha igen milyen?

Figyelt kérdés

sziasztok:) Ki szeretném próbálni ezt a csirkés padlizsánt torta receptet, és nemtom hogy kell-e hozzá vagy jól esik e hozzá valamilyen köret és ha igen akkor mi lehetne. Köszi!:)(vagy magába is jó fogyasztani?)

[link]


2012. okt. 27. 15:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, ilyet nem ennék meg, de szerintem ez van annyira laktató, hogy ne kelljen mellé más. Zöldség+hús együtt, elég bőven.
2012. okt. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Magában is lehet, hiszen ott a csirke mellé a padlizsán, bár szerintem fél kg csirkéhez kevés 1 db padlizsán, de rizst el tudnék mellé képzelni.
2012. okt. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
értem köszi:)
2012. okt. 27. 16:09
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez szerintem a rakott kategória, ehhez legfeljebb valami kenyér kellhetne, de az sem fontos.
2012. okt. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
értem köszi:)
2012. okt. 27. 16:23
 6/7 anonim ***** válasza:
Nagyon jól néz ki, és szerintem nagyon finom is lehet. én is egy kis párolt rizst el tudnék mellé képzelni. akár rizibizit, vagy kukoricás rizst is. úgy biztosan laktató lenne.
2012. okt. 27. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi^^
2012. okt. 27. 17:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!