Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Karácsonykor esztek csak halat?

Karácsonykor esztek csak halat?

Figyelt kérdés
2012. okt. 25. 13:50
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Nem

Nagyon szeretem, ráadásul sokszor kapunk ajándékba, kiváló minőségű halat, így még az ára sem okoz problémát. A gyakoriság változó, van, hogy havonta, de van, hogy sűrűbben. Attól is függ, mikor mennyit kapunk.

Karácsonykor viszont nem eszünk halat.

2012. okt. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 doboszoli ***** válasza:

Ízlések, és pofonok...

Előrebocsátom, hogy horgászember vagyok, a fogott halat elviszem, megesszük, vagy elajándékozom.

Halászlé(hallé) kéthavonta, sült, rántott hal lehetőség szerint, olajos hal/ruszli hetente, extra, mint lazac, pisztráng, és társai, jeles ünnepeken.

Imádom a "strandos" hekket, (ma is azt reggeliztem a piacon).

A pangasius, és társai, nem a barátaim.

Ám egy frissen fogott és sütött keszegért, (majdnem) mindenre rá lehet venni.

2012. okt. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Mivel rendszeresen pecázok, alkalmanként próbálkozunk, de mindig hal íze van. Így, a karácsonyt nem rontjuk el vele.:))
2012. okt. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Nem ,bár nem sűrűn szoktunk.

Viszont rántott halat és halászlevet csak karácsonykor.

Szoktunk enni szardíniát, ritkán szoktunk venni sütödéknél hekket, ezt imádom, csak őrül drága:(, szoktunk készíteni halfilét natúran párolva, vagy valamilyen mártással...

De a rántott halat meghagyjuk karácsonyi ételnek.

2012. okt. 26. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Mi még akkor se, senki se szereti :D
2012. okt. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!