Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hav menüt csináltok vagy...

Hav menüt csináltok vagy hetit melyikkel lehet jobban sporolni?

Figyelt kérdés
2012. okt. 2. 15:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Havival jobban lehet spórolni,de én még heti menüt is nehézkesen tudok,mindig variálnak
2012. okt. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hetit, én azzal jobban tudok spórolni, így megvan a heti nagy bevásárlás, a fogyó dolgok, mint tej, kenyér, felvágottat meg megvesszük a kis boltból.
2012. okt. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én képtelen lennék havi menüt betartani, elég fejtörés egy heti összeállítása is. így is van mindig "B" terv, ha valami közbejönne.

amúgy nagyjából a szórólapok húsakciói határozzák meg, hogy miből mennyit veszek, és mi lesz belőle a következő héten.

2012. okt. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/etelek-italok__sutes-fozes__34..


Most írtam ide másodikként a módszeremet a heti-keret tartására. Nekem egész jól bejött.

2012. okt. 2. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én heti menüt de a heti menüt is úgy tervezem a bevásárlásnál hogy többet veszek mert az úgy jobban megéri ez pl a húsoknál szokott így lenni meg van a lidl minidg ilyen nagycsomagos dolgok na én minidg azokat veszem pl veszek 2kilo sárgaborsót(cska példa) akkor tudom hogy most csinálok a héten sárgaborsólevest de majd 2hét múlva egy sárgaborsófőzeléket is így akor nem kell már venni ugyanígy vagyok a tésztáknál a nagyobb májkrémeknél meg a szószoknál hogy úgyis jó lesz valami és tudom hogy a hónapban majd csinálok akkor megveszem
2012. okt. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!