Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mi történt a Maggi Zöldfüszere...

Mi történt a Maggi Zöldfüszeres ételízesítövel?

Figyelt kérdés
Úgy 1 hónapja már nem látni sehol a boltokban errefelé... Esetleg tudja valaki, hogy kivonták-e a forgalomból vagy mi történt vele?

#Maggi #zöldfüszer
2012. szept. 22. 18:15
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
53%
Nem tűnik nagyon életszerűnek,hogy kevergessünk mindenféle fűszereket meg sót meg efféléket,amikor kész dolgok léteznek,nem?Sajnos,most már pont az nem létezik, amit mi szerettünk.De aki ilyen szuper ötleteket ad,nem tudom,mit szólna,ha holnaptól semmilyen delikát vagy vegeta vagy efféle ételízesítő nem lenne a boltokban.Mondanám neki,hogy kevergessen mindenféle szárított répákat megy hagymaporokat meg lestyánt stb,aztán kicsit félreállna a szája,mert azért ezek a dolgok nem ugyanazok,és lehet,hogy nem is lenne kedve otthon barkácsolni effélét?Mert mondjuk nekem sincs.
2012. szept. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
48%

"De aki ilyen szuper ötleteket ad,nem tudom,mit szólna,ha holnaptól semmilyen delikát vagy vegeta vagy efféle ételízesítő nem lenne a boltokban.Mondanám neki,hogy kevergessen mindenféle szárított répákat megy hagymaporokat meg lestyánt stb,aztán kicsit félreállna a szája,mert azért ezek a dolgok nem ugyanazok,és lehet,hogy nem is lenne kedve otthon barkácsolni effélét?"


Én irtam az összekeverést, és képzeld el, SOHA nem használok sem vegetát, sem delikátot, meg leveskockát sem.

Egyszerüen fogom a friss - vagy fagyasztott - zölségeket, és azt teszem az ételbe. Sokkal jobb ize van, mint az ilyen-olyan vackokkal készitettek, és még nincs is benne semmiféle vegyszer sem. És nem kell mindenféle szárított répákat megy hagymaporokat meg lestyánt kevergetni, jobb száritás NÉLKÜL, eredetiben használni.


Persze, aki nem tud fözni, meg nem ismer füszereket, annak nem megy, de akkor az illetö a hibás.

2012. szept. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Ezt a fűszerkeveréket nem levesekbe, ill. más ételekbe kell tenni? Zsömlébe is teszitek?
2012. okt. 10. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Én,aki szintén eléggé fájlalom,hogy nem kapható ez a fűszer,arra használom,hogy a reggeli vajas zsemlére só helyett ezt hintem.És persze vannak még egyéb zöldségek,paradicsom-paprika,ami adódik,arra is szoktunk tenni.De főleg a vajas zsemlére,mivel vegetáriánus a párom,és nem rakhatok a szendvicsébe felvágottat,és az egyéb reggelire kitalálható kenceficéket pedig nem szereti,ill.reggelire nem eszi meg,esetleg vacsorára.De azért reggelizni nem árt,a sima vajas zsemlénél meg ez finomabb.Az egyéb ilyesmiknek meg nagyon vegetaszerű íze van,azért nem szereti.Szóval ez volt az ideális megoldás,sajnos,eddig tartott.
2012. okt. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Mi mindenbe használtuk szinte... mondjuk zsemlébe pont nem... szerintem túl erös az íze ahhoz.


Viszont húshoz, zöldséghez, pizzához, bármihez lehetett használni.


Azóta viszont kipróbáltuk már ezt a zöldséges ízvarázst és az is egész jó... kicsit erösebb az íze, de szerintem megfelelö helyettesítöje a zöldfüszeresnek :)

2012. okt. 12. 20:10
 16/16 anonim ***** válasza:
Na, csak találtál magadnak fincsi nátrium-glutamátot! :) Helyes!
2012. okt. 13. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!