Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mi történt a Maggi Zöldfüszere...

Mi történt a Maggi Zöldfüszeres ételízesítövel?

Figyelt kérdés
Úgy 1 hónapja már nem látni sehol a boltokban errefelé... Esetleg tudja valaki, hogy kivonták-e a forgalomból vagy mi történt vele?

#Maggi #zöldfüszer
2012. szept. 22. 18:15
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
83%

A Maggi honlapján szerepel a termékek között, szóval szerintem van, csak nálatok nem lehet kapni.

Egyébként tényleg olcsóbb, ha te magad kevered ki a fűszerkeveréket. Persze először, egybe megvenni az összes fűszert drágább, viszont összességében több adagnyi jön ki belőle.

2012. szept. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Aha.. tényleg ott is ott van... furcsa, mert kb. 5-6 üzletben megnéztük már errefelé, de sehol se kapni egy ideje...
2012. szept. 22. 20:14
 3/16 anonim ***** válasza:
Kutakodtam tovább, a facebook oldalukon (okoskonyha) azt írják, hogy megszűnt. Ezek szerint a honlapot nem frissítették. Tényleg csak azt tudom javasolni, hogy próbáld megkeresni, hogy milyen fűszerek voltak benne, és keverd ki otthon magadnak.
2012. szept. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Hát ez kár :/ Volt egy ilyen sejtésem... mondjuk én nem látom a facebook oldalukon ezt a hírt, de elhiszem neked :)
2012. szept. 22. 20:24
 5/16 anonim ***** válasza:
Nem ők írták ki, a bejegyzések között van egy ilyen kérdés, arra válaszolták, hogy megszűnt.
2012. szept. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
20%
Sajnos,valószínű,hogy megszűnt,pedig nálunk alapfűszerként a minden reggeli vajaszsömle alapvető tartozéka.Én is úgy jártam,ahogy te,kerestem mindenütt,szerencsére az egyik üzletben találtam még 4 zacskóval.Szóval a tartalékaimmal elvagyok még legalább fél évig.Kár itt mindenkinek okoskodni a mindenféle házi fűszerekkel kapcsolatban,nyilván mindenki olyan dolgokat használ,ami neki a legjobban megfelel.Erre a célra nem látom túl életszerűnek,hogy a reggeli rohanás közben petrezselyemzöldet aprítgassak,bár biztos az is megfelelne,csak sokkal körülményesebb.
2012. szept. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
75%
ma 20:50-ös: ha megvesezd a benne lévö füszereket, akkor te ugyanúgy össze tudsz belöle keverni egy-egy adagot és akkor nem reggelinél kell keresgetned a füszereket. Szóval semmivel nem tart tovább reggel a használata, mint a kész keverékkel, csak havonta - vagy még ritkábban - kell rászánnod pár percet az összekeverésre, de azt lehet bármikor, amikor van rá idöd.
2012. szept. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
15%
Jó, hát etesd csak a családoddal meg persze magaddal a jó kis nátrium-glutamátot, az való neked :)
2012. szept. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Nem hozzád beszéltem, ha nem tünt volna fel :)


Amúgy meg bizony szívesen használtam, semmi bajunk nincs töle... tudod van akinek nem telik dupla olyan drága füszerekre... gondolkodj el.

2012. szept. 22. 21:19
 10/16 anonim ***** válasza:
46%

Amúgy mégis mi közötök van hozzá hogy az Ő konyhájában mit használ fel? Mégis miért árt ez nektek hogy ő ezt szereti? Ettől nektek rossz napotok lesz,esetleg estétek? Tudtommal a kérdező feltett egy kérdést,és ti mint az öregasszonyok a húspúltnál elkezdtek itt hőzöngeni mint az idióták aminek még semmi köze sincs a kérdéshez!

Ha a kérdező holnap disznófejből fog csinálni szendvicset akkor abból csinál,ha pacalos túrógombócot akar enni azt fog! Nem tudom minek itt pattogni folyamatosan,nem lesztek ezzel star chefek hogy soha nem használtok fűszerkeveréket.

2012. szept. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!