Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Van sok paradicsomom és...

Van sok paradicsomom és (kicsi lecsó) paprikám. Mit lehet belőlük csinálni lecsón kívül?

Figyelt kérdés
2012. szept. 18. 17:09
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha szép, egészséges paradicsomok, akkor töltött paradicsomot. Lehet főtt rizs bele, s azt ízesíteni szardíniával, darált sonkával,tojásos krémmel...

A paprikát megpárolnám kis olajon, fűszerezem, rá 2-3 tojás, összesütni. Lehet a paradicsommal együtt tálalni.

2012. szept. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Töltött paprika paradicsom szószban, feltéve ha a paprika tölthető.
2012. szept. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2012. szept. 18. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

papicsomszósz pizzára, tésztára, csilisbabhoz, főtt,-sült húshoz.

a paprika feleszlve, pár paradicsommal mehetne a fagyasztóba télen pörköltekhez kivenni belőle pl.

2012. szept. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én a töltött paprikát is úgy készítem hogy lefagyasztok nyáron paprikákat és télen nem töltöm meg csak pl. kettőt hármat belefőzök hogy az íze meglegyen de nem szoktam megtölteni.
2012. szept. 19. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!