Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Megégettem az egyik lapot, de...

Megégettem az egyik lapot, de már nem tudok újat sütni, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Olyan sütit kell sütnöm, amihez 3 linzerlapot kell kisütni, és az egyiket bele kell törni a töltelékbe (baracklekváros-kakaós töltelék), viszont eléggé odakapott az egyik lap.

Új lapot nem tudok már sütni, úgyhogy mindenképp ezt az égettet kéne beletörnöm a krémbe. Van valami praktika, amitől kevésbé érzik majd utólag, hogy odakapott lap van benne?


2012. aug. 16. 18:32
 1/5 anonim ***** válasza:

Várd meg, míg egy kicsit szárad, konyhai kiskéssel tudsz az égett részből szépen lekaparni, szinte nem is marad rajta semmi, ha ügyes vagy!

Jártam már így piskótával, ott legalábbis ez a módi bejött.

2012. aug. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Reszelövel le tudod a nagyon égett részt szedni, a külseje az, ami égett, belül még jó.
2012. aug. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
77%

Hát nem vagyok benne biztos h ez linzerrel működik. Tapasztalatom szerint annak nem csak az alja kap oda hanem az egész bebarnul.

Csináld meg úgy h a másik kettőből levágsz kicsit és azt töröd bele :D

2012. aug. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Tördeld tenyérnyi darabokra, és úgy, mint mikor a pirítós odakap, kapard le késsel az égett rész.

utána, ha letisztítottad, törheted apróbb darabokra.

nem fog a töltelékben kiérződni, hogy hogy egy kicsit sültebb a tészta benne. sőt, lehet, hogy ropogósabb marad benne, és attól még finomabb.

2012. aug. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
21%
Sajnos a linzer lapot nem lehet kaparni mert az égett -túlsült keserű és élvezhetetlen-sajna marad a kuka!
2012. aug. 17. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!