Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hogy kell elkészíteni a...

Hogy kell elkészíteni a pirított zsemlemorzsát, amibe a nudlis/gombócos ételeket beleforgatom?

Figyelt kérdés

Mennyi zsemlemorzsa kell mennyi olajhoz? (zsírhoz, vagy vajhoz???)

Milyen magas lángon pirítsam?

Teflon serpenyőben?

Kezdő vagyok...

Előre is köszönök minden segítséget!



2012. aug. 7. 13:27
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Na már megint itt a degenerélt lepontozó banda...

Tőlem mindenki kapott zöld mancsot :)

Köszönöm mindenkinek a válaszát!

2012. aug. 7. 14:24
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mindenkinél ott a pont, mert minden válaszoló a legjobb szándéka szerint írta le, hogy ő hogyan csinálja.

Egy válaszolónak sincs szándékában félrevezetni a kérdezőt.

Én is úgy csinálom , ahogy Ők, azzal a különbséggel, hogy én egy kevés zsíron pirítom a házilag ledarált pérzlit.

Én zsírral főzök, nekem így természetes és finom.

Én mindenki válaszát jónak értékelem.

2012. aug. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
94%
A kérdés jó régi, de azért leírom, én hogyan csinálom. Teflon edényben pirítom meg a zsemlemorzsát, mindenféle zsiradék nélkül, "üresen", cukor és minden más nélkül. Ugyanolyan finom.
2015. aug. 11. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:

Elnézést, hogy ennyi idő elteltével szólok hozzá, amikor már nem aktuális a kérdezőnek! Most láttam meg.

Csak azt szeretném hozzátenni, hogy nekem mindegy ha sok prézlivel van, én közben kanállal is szeretek enni, sőt ha marad, azt is megeszem gombóc nélkül is. :D

2019. nov. 23. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

A legnehezebb ebben a megfelelő időpontot eltalálni: amikor már jól megbarnult, de még nincsenek benne égettebb részek... Hiába kevergeti az ember, ha közben az alja végig alul marad – az megég.


Nekem az első próbálkozás nem lett túl jó, viszonylag sok égett kis csomó alakult ki.

2022. okt. 31. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!