Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » A karfiolt főzés nélkül...

A karfiolt főzés nélkül akartam megsütni magyarul rakott karfiolt csinálni viszont több mint 40perc van bent és semmit se puhult. Tejfől és sajt van rajta. Hogyan tudom helyrehozni, hogy puha legyen?

Figyelt kérdés

2012. júl. 20. 13:10
 1/9 anonim ***** válasza:
Önts alá egy pici vizet, és född be alufóliával, hogy párolódjon meg.
2012. júl. 20. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

A rakott karfiolhoz a karfiolt sütés előtte mindig megfőzzük.

Szerintem is most már csak annyit tudsz tenni, hogy vízet öntesz alá és lefeded, hogy párolódjon, aztán utána leveszed róla a fedőt vagy az alufóliát amit tettél rá és utána meg pirítod.

2012. júl. 20. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, remélem ez segít rajta
2012. júl. 20. 13:17
 4/9 A kérdező kommentje:
Igen és is mindig megfőzöm de egy ismerősöm azt mondta h nem kell, így kipróbáltam ezt a verziót de nem úgy sikerült ahogy vártam
2012. júl. 20. 13:18
 5/9 anonim ***** válasza:
Az ismerősöd nem nyuszi volt véletlenül?
2012. júl. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
nem de jól rá...tam :( így se lett puha szóval szerintem kidobom:(
2012. júl. 20. 14:15
 7/9 anonim ***** válasza:
ne dobd ki, botmixerrel járasd át, és pirítóssal legalább egyszer egyetek belőle, mint valami pástétom olyan lesz-. de lehet, hogy annyira ízlik, hogy a maradékot lefagyasztod.persze egy kicsit jobban fűszerezd, esetleg még tejföl is mehet hozzá.
2012. júl. 20. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha össze turmixolod akkor készíthetsz belőle karfiol krémlevest is.
2012. júl. 21. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 doboszoli ***** válasza:

A krémleves lehet a megmentő ötlet.

Szóval szép dolog a kísérletezés a főzésnél, de azért az alapszabályokat célszerű betartani...

2012. júl. 22. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!