Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Szeretnék egy jó lángos...

Szeretnék egy jó lángos receptet, de nem tudom hogy csináljam? . Olyan sok van a neten, de nem tudom melyik lehet az igazi:-) ) )

Figyelt kérdés
2009. júl. 14. 11:10
 1/4 anonim ***** válasza:
én az anyukám félét csináltam és szerintem jó.kell hozzá 1 kg liszt,1 élesztő,2 doboz kefír,3 dl langyos tej,1 kávéskanál só,1 kávéskanál szódabikarbóna.a hozzávalókat összegyúrom,az élesztőt nem kell felfuttatni.kelt tészta keménységűnek kell lennie.olajozott zacsiba kell tenni,1 napig a hűtőben keleszteni.1 hétig is eláll.
2009. júl. 14. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm,kipróbálom,a páromnak lángost igértem vacsira :-)
2009. júl. 14. 12:14
 3/4 anonim válasza:

2 szerintem jó lángos receptet tudok: 1/2 kg liszt, 2 pohár kefir, 1 tojás, 1 élesztő, só, 2 tojásnyi víz. 2 órát hűtőben keleszteni.

1 kg liszt, 1/2 l tejben 5 dkg élesztő, 1 tojás, 2 pohár kefir, só.

2009. júl. 14. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szia Ez a legjobb lángos mert annyit csinálsz amennyi kell a többi tésztát berakod a méhű-tőbe.És mindig frisset csinálsz.1kgliszt,2csomag szárítót élesztő,3dkg só,2dbtojás,1pohár tejföl,1/2tej,
2009. aug. 13. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!