Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Te miket tudsz főzni?

Te miket tudsz főzni?

Figyelt kérdés
kort, nemet is

2012. jún. 17. 16:38
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
40%

Mindent!

Beleértve a halászlét, a bográcsos pörkölteket, de még a pacalt is! 63/N

2012. jún. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
40%
Bármit! Mindent. 54/N.
2012. jún. 17. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
63%

11-es vagyok.

Látom, egyre többen írjuk azt, hogy mindent tudunk főzni, sütni.

Nehogy azt higyjétek, hogy hazudunk. Mindent tudunk, amit a kis családunk szeret, és megszokott. Persze azt is tudni kell, hogy ízlések és pofonok ... lehet, hogy amit én jónak ítélek, a szomszéd már meg nem enné.


Az is biztos, hogy léteznek olyan kaják, amikről még nem is hallottunk, ezért talán kissé beképzelt dolog volt azt írni, hogy mindent tudunk.

Azt tudjuk, amire szükségünk van, és azt is tudjuk, hogy ha elébünk kerül egy totál ismeretlen recept, azzal is meg tudunk bírkózni.

Gondolom, azok is így értik a kijelentésüket, hogy tudnak mindent. Legalábbis én a saját esetemben erre mondtam, így értettem azt, hogy mindent tudok.

Nem akarok senkinél többnek mutatkozik, és nem is tartom magam többnek másoknál. (Különben nem lógnék ezen az oldalon. A jó pap is holtig tanul.) :))))

2012. jún. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:

Kedves 10-es!

Úgy értsem válaszod, hogy még mindig dolgozol, és ha a vendég olyasmit kér, ami éppen nincs az étlapon, akkor azt is el tudod készíteni, bármi legyen is az?

2012. jún. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
45%
Tevőlegesen már nem dolgozom,de a családom igen, így közvetve bármit el tudok készíteni, amennyiben az alapanyag rendelkezésre áll.Étlapon kívülit is, ha nem valami ufót kell kiszolgálni.
2012. jún. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
Te vagy a szupernagyi! Ebben a korban még nemcsak odaáll a tűzhely mellé, ha kell, de még netezik is!!! Csak gratulálni tudok neked. (Csak reménykedhetek, hogy 20 év múlva feleannyit fogok bírni!)
2012. jún. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:

ha van receptem akkor próbálkozom

amúgy meg az egyszerű dolgokat

zöldségleves, tojásleves, krumplipüré, rizs, rántott dolgok,köles, sült hús, tejberizs, palacsinta, piskóta, túrógombóc, mákosguba, gofri, paradicsomleves, fasírt, tükörtojás, rántotta, lecsó

20/N

2012. jún. 17. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:

Óh, az anyukám tegnap beleírt néhány kérdésbe....Még jó, hogy nem írt marhaságokat.

A nyugdíjasházban a papával együtt, aki 82 éves beiratkoztak internetes foglalkozásokra.Már egész jól elböngésznek, az unokák is mutatnak nekik pár dolgot.

Nyitva volt a gépem a Gyk volt megnyitva.Hát mama egy kicsit belekontárkodott:))

Én meg azt hittem, hogy a bulvársajtót olvassa, mert mindig mondja, hogy már megint miket csinálnak ezek

a "celebekek".. így mondja:)

Gépelni alig tud, de ezek szerint mégis tudott pár kérdésre válaszolni.

Nézzétek el neki:)

2012. jún. 18. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

Kedves 18-as!

Én inkább azt kétlem, hogy aki azokat a válaszokat írta, még messze van a 80-tól, nemhogy túl lenne rajta. Mindegy, akkor is aranyos szitu! :)))

2012. jún. 18. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

Köszi a vigaszt, de a szófordulataiból rájöttem, hogy a mamuskám írt(és más témakörben is megnyilvánult). Valóban, valamikor híres főzőasszony volt egy családias étteremben, törzsvendégei voltak, de hát ez már a régesrégi múlt.

Kettejükre hétköznap még ma is megfőz, hétvége meg nálunk, vagy a húgoméknál telik el.

Szerencsére belépni nem tud az oldalra, annyira még nem szuperdédi:))

2012. jún. 18. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!