Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Miket csináljak vacsira ami...

Miket csináljak vacsira ami nem laktató főtt étel?

Figyelt kérdés

Nekem a vacsora mindigis főtt,laktató étel volt,és abból másnap vittem ebédet.

összeköltöztünk,párom estére csak könyű nem főttet igényel,főzni csak másnapi elvivős ebédet főzzek.

Én továbbra is maradok vacsira főtt ételen (igy is vékony vagyok).

De neki miket adjak?

Szendvics,virsli,saláták,rátotta.


És még?



2012. jún. 1. 13:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Melegszendvics, pirítós, lekváros kenyér, aprított kenyér, bundás kenyér, müzli, tükör tojás,
2012. jún. 1. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Majonézes virsli, illetve krumpli saláta, vagy ugyan ez csak hagymásan. Zöld saláták, különböző öntetekkel,/Waldorf saláta/ grillezett kecske sajt, vagy camamber, tojás saláta, sajt saláta.....
2012. jún. 1. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/etelek-italok__sutes-fozes__30..


Nézd meg, ma délre ezt csináltam, ha gondolod próbáld ki, gyors, meleg, egytálétel, talán "bejön" mindkettőtöknek esti vacsira.

2012. jún. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

- Tojásfehérje kemény habbá verve és összekeverve reszelt sajttal. lapos korongot formázz belőle, forgasd meg zsemlemorzsában és süsd ki - másnapi főzelékhez is jó feltét neked :) 1 tojásfehérjéhez kb 10 dkg reszelt sajttal számolhatsz, nem baj, ha kisit több v kevesebb.

- palacsinta, amerikai palacsinta, gofri

- serpenyős ételek? pl ubiszeletelőn vékony karikákra gyalult krumpli, azt jó pirosra sütve... mehet rá ízlés szerint fűszer, bacon, hagyma, kolbász.. amolyan parasztreggeli, de lehet zöldségekkel is csinálni, akkor könnyebb étel.

- leveles tésztába tekert virsli

- palacsintatésztában sült zöldségek pl hosszában negyedbe vágott répa stb, ehhez lehet tejfölös fűszeres mártogatósokat is készíteni

- csinálhatsz neki császármorzsát, lekváros nudlit, esetleg szilvásgombócot, v túrógombócot, riszkoch sütit vagy muffint stb édeset :)

2012. jún. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

tejberizs eperlekvárral

palacsinta, gofri

mákosguba

tükörtojás, főtt tojás

mézes, lekváros piritós

kalács

majonézes krumpli, kukoricasaláta bagettel

rántott sajt, párizsi kenyérrel, csalamádéval

tojáskrém, húskrém, körözött

túrókrém zsemlével

tonhal, olajos hal

májkrém

különböző sajtok

pékárú tejjel

gyümölcssaláta kefírrel

2012. jún. 1. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!