Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Panírozott tejbegrízt, túróval?

Sidári kérdése:

Panírozott tejbegrízt, túróval?

Figyelt kérdés
Tegnap csináltam panírozott tejbegrízt,ma is szeretném,de egy kis túróval dobnám fel magát a tejbegrízt.Szerintetek mikor keverjem bele, a szitán átnyomott túrót? A tejbegríz főzése előtt, közben, vagy a végén? Válaszokat előre köszönöm.

2012. máj. 22. 14:15
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
panírozott tejbegríz?!?!? Szénhidrátsokk, olajjal?
2012. máj. 22. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Bocs, hogy nem tudok érdemben hozzászólni, de felkeltetted az érdeklődésemet. Soha nem hallottam még ilyen ételről. Leírnád nekem priviben a receptet?
2012. máj. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hogy ne menjen össze a túró, szerintem a kihűlés után keverd bele.
2012. máj. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én már ettem ilyet, és egész jó volt.

Köszi a túrós tippet, kipróbálom.

És bocsi hogy offolok:)

2012. máj. 22. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

köszönöm a segítséget :)

Hát a recept,én máshogy csinálom mint ahogy neten fent van :) sokat szoktam,tehát 1 liter hideg tejbe beleteszek 14evőkanálnyi grízt,és egy 5evőkanálnyi cukrot,1csomag vaníliás cukrot,ezt kevergetem folyamatosan és elkezdem főzni,főzés közben is folyamatosan kevergetni kell,le ne égjen. amikor már nehézkessé válik a keverés,ki szedem egy tepsibe,megvárom amíg kihűl.Ezek után felkockázom,és bepanírozom,(liszt tojás zsemlemorzsa).a margarint felhevítek és abba kisütöm,épp hogy megkapja kicsit,nem kell átsütni :)(és ne hideg margarinba tegyük,mert megszívja magát)és én a margarinba szoktam picit mézet is tenni ,hogy édesebb legyen,de ezzel vigyázni kell,hamar leéghet :) a tálalás sok féleképpen lehet,porcukorral,kakaóporral,nutellával amit kicsit megolvasztok,lekvárral,pudinggal :) nagyon finom szerintem :)

2012. máj. 22. 14:50
 6/7 anonim ***** válasza:
Én a tejberizst szoktam így csinálni, de lehet, hogy kipróbálom grízzel, mert azt jobban is szeretem.
2012. máj. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Megcsináltam tegnap a túrósat is :) ajánlom,hogy még egy kanált grízt tegyetek bele,mert a túrótól elég puha lesz ,és szét eshet :) de nagyon finom lett,mindenkinek ízlett,még az anyósomnak is :)
2012. máj. 23. 11:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!