Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ballagásra milyen hidegtálat...

Ballagásra milyen hidegtálat ajánlanál? (5 vagy 6 fő,2 fő ottalvós)

Figyelt kérdés
2012. ápr. 28. 23:21
 1/7 anonim ***** válasza:

[link]


Néhány ötlet!

Totál megéheztem, megyek és keresek valamit!

2012. ápr. 29. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Mi innen rendeltünk hidegtálat:

[link]

2012. ápr. 29. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Készítenék, mert sajna olyan gazdag nem vagyok, hogy rendeljek!
2012. ápr. 29. 10:20
 4/7 anonim ***** válasza:

[link]

Majonézes saláták (burgonya, francia, zelleres-alma),

töltött tojás, fasírtgolyók pirítóssal.

2012. ápr. 29. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

1-es vagyok.

Az általam felrakottaknál, amelyikre katt, az megnyílik, és ott a recept is. Megcsinálhatod, nem kell rendelned!

2012. ápr. 29. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

1-es vagyok ismét.

Bocs, recept nem nyílik, de ötletet ad kismilliót. Biztosan találsz közöttük olyat, aminek az elkészítését fejből is tudod.

2012. ápr. 29. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Stefániavagdalt, debreceni karaj, töltöttcsirke,tojástekercs, ezek, mind szépen tálalhatóak hidegen.a majonézes saláták kitűnő kiegészítők, akár zselatinnal őzgerincbe megformázva is.franciasalátát is lehet így készíteni.

lehet egy sajtos, sonkás, szalámis tál is.

a dekoráció nagyon lényeges, mert fél siker:)) fejessaláta vagy jégsaláta alapra ( egy fej elég belőle)

pár szem paprika, paradicsom, keménytojás cikkek, pirosaranypöttyel nagyon fel tudják dobni a húsos tálakat.

az ottalvósok vacsorát egyenek veletek a "maradékból" , reggelre friss péksütemény( akár a fagyasztóból )hagyományos vaj/méz/lekvár, valami felvágott, tej, joghurt,.... ilyesmi.

és, ha már mindenki elment, szusszanj egy nagyot:)

2012. ápr. 29. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!