Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Nálatok ma mi a menü?

Nálatok ma mi a menü?

Figyelt kérdés
Nálatok is hóvége van már? Én épp paprikáskrumplit készítek 2 napra, kolbász nélkül. De így is laktató és nagyon olcsó.
2012. ápr. 25. 12:14
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
3. válaszoló vagyok: nem értem a lepontozást, de ha valakit valami zavar, elnézést érte :)
2012. ápr. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
64%

3.-ik!

Adtam neked zöld-kezecskét. Ne mérgelődj, itt már kitárgyaltuk, hogy valaki azzal szórakozik, hogy megy végig az oldalakon és szinte degenerált módon osztja a lepontozást.

Most úgy látszik, hogy egy-egy kérdésnél nem mindenkit, hanem becsukott szemmel ahova éppen bök, az lesz lepontozva.

Keress rá, pontosan ezen az oldalon a mai napon volt egy téma a lepontozással kapcsolatban. Olvasd el, és nyugodj meg! A krumplipaprikást egyébként én is szeretem, pénteken akarok főzni.

2012. ápr. 25. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

3. vagyok :)


nem húztam fel magam, és nem is tudtam, hogy van, aki lepontozgat :O


Tényleg béke van :)

2012. ápr. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

én is megdöbbentem, hogy a válaszodat így lehúzták, mert egy teljesen normális válasz.

sajnos nem egyedül van a lepontozó, mert egy nem tud ilyen

"mélyre" húzni.

már én is többször kiakadtam, de valóban nem érdemes velük foglalkozni.

lelkük rajta...

2012. ápr. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
daragaluskaleves, petrezselymeskrumpli sült virsli, palacsinta
2012. ápr. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
borsóleves és 'amit találsz' a főétel
2012. ápr. 28. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!