Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Nálatok ma mi a menü?

Nálatok ma mi a menü?

Figyelt kérdés
Nálatok is hóvége van már? Én épp paprikáskrumplit készítek 2 napra, kolbász nélkül. De így is laktató és nagyon olcsó.
2012. ápr. 25. 12:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Becsinált leves szárnyból és lábból, meg túrós batyu, ami le volt akciózva.
2012. ápr. 25. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
81%
Sárgaborsó főzelék, virsli.
2012. ápr. 25. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
79%

Igen, hó vége, mert sokat voltunk betegek, sokat otthagytunk a gyógyszertárban.


De aggodalomra semmi ok: gulyásleves és rizsfelfújt van, és sütöttem ma gesztenyés buktát is (fagyasztott pörköltből és zöldségekből lett a leves, a buktába pedig szintén a fagyiból vettem ki a gesztenyét).


Amúgy ha hiszed, ha nem, nálunk a krumpli nem spórolós kaja, amennyi van, mi annyit eszünk belőle :) :)

Holnap tojásleves lesz káposztás kockával (szintén fagyiból a párolt káposzta). :)

De őszintén: halat ennék :) :)

Kitartás, a paprikás krumpli az egyik kedvencem amúgy :) :)

2012. ápr. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! én is imádom a paprikás krumplit :) péntek-szombatra meg tojáspörköltet csinálok majd, az is megvan 500 ftból :) nem esek kétségbe, van elég sok ötletem hóvégére. csak kíváncsi vagyok, hogy mások is vannak-e így mint én.
2012. ápr. 25. 12:46
 5/16 anonim ***** válasza:
Sárgaborsó főzelék sültvirslivel a mai menu.
2012. ápr. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Nálunk fasírozott krumplipürével!
2012. ápr. 25. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

most fogyott el, spenótfőzelék (mirelitből) bundáskenyérrel.a bundáskenyér kiadósabb volt, mint a tükörtojás, és persze finom is.

a paprikáskrumpli nálunk is nagyon megy, azt hiszem honap az lesz, ha már szóba került:)van egy darabka kopogós kemény kolbász, az íze pont jó lesz bele, másra úgy sem jó.

2012. ápr. 25. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Borsóleves - fagyasztott cuccokból.

Túrós tészta (+ szalonna, tejföl, és porcukor).


De tegnap spenót krumpli meg tökfőzi tojás volt.

2012. ápr. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Libanyakból ludaskása -2napra csinálom mert holnap dolgozunk .
2012. ápr. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Kikaptam a fagyasztóból egy csomag karalábot, főztem belőle levest (az idei már a boltokban van!)

Utána főztem egy adag mákos-tésztát, mert még a télen vásárolt mákból is volt egy adag a hűtőben!

Ezekből még holnapra is van egy-egy tányérral.

Majd pénteken akarok 2 napra való paprikás-krumplit főzni. Kizárólag csak símán, kolbász nélkül szeretem!

A kolbászt pedig krumpli nélkül. :))))

2012. ápr. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!