Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Lehet így csinálni pogácsát?

Lehet így csinálni pogácsát?

Figyelt kérdés

Egyszer itt kaptam valakitől egy tuti pogácsa receptet: túró, vaj és liszt, midegyikből ugyanannyit, összegyúrni, sózni, pihentetni egy éjszakát, majd kisütni tojással és sajttal a tetején. Komolyan, elkészülve teljesen olyan, mint a FRISS fornettis pogi. :)

Na most külföldön vagyunk, és itt nincs normális túró. :( Mit gondoltok, ricottával is meg lehet csinálni?


2011. nov. 30. 12:42
 1/2 anonim ***** válasza:

szerintem igen, scak több sót tegyél bele, mert nem olyan ízes a ricotta, mint a hagyományos túró.

egy próbát megér.én juhtúróval is szoktam, azzal is isteni.akkor viszont kevesebb só kell bele.

én azt mondom próbáld ki, ehetetlen biztos nem lesz.

2011. nov. 30. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
ricottát tedd tiszta konyharuhába vagy gézbe egy éjszakára, és csöpögtesd ki, szerintem, az túl nedves hozzá
2011. nov. 30. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!