Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Valahol olvastam neten, kb....

Valahol olvastam neten, kb. ket eve szaraz teasuti receptet. Hig anyagot cseppenteni kellett a tepsire, ugy sutni meg. Valaki tud ilyen receptet? Akkor meg nem volt sutom, most meg a recept hianyzik.

Figyelt kérdés
2011. nov. 29. 17:36
 1/3 anonim ***** válasza:
amit én tudok..hát.. nem tudom,hogy ez cseppentésnek számít-e.. sima csöves nyomózsákból kell a tepsire félgömböket formázni,megsütni,lekvárral összeragasztani,aztán csokival spínelni. vagy marcipánt rakni a tetejére,megfogratni kristálycukorba és alulról félig csokiba mártani. ha ez érdekel,le tudom írni pontosabban..
2011. nov. 29. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Koszi, nem ilyenre gondoltam. Maga a teszta folyekony kellene legyen. Valamifele teasuti recept, penzerme nagysagu pottyok lesznek, amikor megsultek, kave melle szoktak felszolgalni. De azert koszosnom.
2011. nov. 30. 15:15
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom, ez jó lesz-e, de most a napokban találtam én is ezt a receptet, az a neve, hogy macaron. Keress rá a neten, van többféle, atésztája színezhető is, és krémmel, lekvárral egyaránt összeragasztható. Szerintem nem is nehéz.
2011. nov. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!