Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Szoktatok krumplis lasagne-t...

Szoktatok krumplis lasagne-t csinálni?

Figyelt kérdés

Leírnátok, hogy Ti hogyan csináljátok? A netes recepteket nézegettem, de, ahány oldal, annyiféle.. Kíváncsi vagyok, melyik a leggyakrabb, kinek melyik a legfinomabb verzió. Van-e valami, amire nagyon kell figyelni?:)


Köszönettel: egy nagyon kezdő konyhaművésznő:D


2011. nov. 22. 12:11
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
nem szoktam, fagyasztott lasagnát veszek, csak mikrózni kell.
2011. nov. 22. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%

Drága Művésznő! Husival tessék összerakni, husival!Nálunk

a tészta krumplival a Grenadír Mars!, vagy gránátos kocka:))

2011. nov. 22. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Igen, lehet, hogy a főkérdést rosszul fogalmaztam meg, de a többiből kiderülhetett, hogy nem erre vagyok kíváncsi:)
2011. nov. 22. 12:47
 4/10 A kérdező kommentje:
:D egy rakás husi lesz benne:) Na pont ez az, hogy ha neten keresek rá, akkor ilyen krumplival töltős verziókat is ad ki jószámmal, de én valamilyen újságban, már nem tudom hol és mikor (ez a baj..), olyan krumplis lasagne receptet láttam, amiben a lasagne tészta volt helyettesítve valahogy krupmlival, de a töltelék az hagyományos. Ráadásul teljesen úgy nézett ki, mint egy rendes lasagne. De akkor nem volt időm elolvasni a receptet, úgyhogy lövésem sincs, hogy a tészta-krupmli helyettesítés hogyan működött abban a receptben.
2011. nov. 22. 12:51
 5/10 anonim ***** válasza:
elég furán fogalmaztad meg, azért is kattintottam rá :) Ahogy a kommentedben kiegészítetted, mire is gondolsz, nekem a (asszem) Knorr rakott darált húsos krumplija rémlett fel, de csak a reklámja. Tudod, volt egy poruk, amiből ezt lehetett kihozni. Nekem több ismerősöm dicsérte, de én nem szavaztam bizalmat neki. Mindenesetre próbálj eszerint rákeresni a receptre. Remélem közelebb jutottál a megoldáshoz.
2011. nov. 22. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Azért tettem így fel, mert nem kizárólag ez a recept érdekel, de mindenképp a husis verziója. Gyakorlatilag bármi, ami másnál bevált. Ha leírja, és jól hangzik, megcsinálom. Csak annyi a tuti, hogy krumplis lasagnet kíván a szervezetem, lenne kedvem főzni, de annyi receptet ad ki a kereső, és olyan különbözőeket, hogy le szeretném szűkíteni itt a kört:) De igen, visszaolvasva tényleg összevissza kérdeztem.


Porból nem szeretném csinálni, az viszont már most biztos.:)

2011. nov. 22. 13:07
 7/10 A kérdező kommentje:
* én sem (bocs.. a sem lemaradt)
2011. nov. 22. 13:11
 8/10 anonim ***** válasza:

Hát nekem így elsőre a pásztor pite ugrott be... de ott csak egy-egy réteg van, alul a húsos ragu, rajta krumplipüré. Azért ha nem ismered ezt az ételt, keress rá, hátha arra gondoltál. :)

Ha pedig megtaláltad a krumplis lasagne receptjét, légyszi oszd meg velünk, mert nagyon kíváncsi vagyok rá. Imádom az olasz kajákat, és szívesen kísérletezek velük.

2011. nov. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Még nem csináltam és nem is hallottam róla.
2011. nov. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Nem pitére gondoltam, de ez sem hangzik rosszul.:) Következő projectnek tökéletes:) Holnap fogom megsütni, majd leírom, mit, hogy csináltam és milyen lett. Egy újságban láttam, de a neten talált receptek egyike sem hasonlít arra, szóval megpróbálom majd kikísérletezni a dolgot:)

Köszi mindenkinek:)

2011. nov. 23. 13:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!