Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » HOgyan kell finomfőzeléket...

HOgyan kell finomfőzeléket csinálni?

Figyelt kérdés

Most csinálom először, olajon megfuttattam, már van rajta víz is. Mi keményítővel csináljuk és tejszínnel. kb. egy kg zöldségből!


VAlaki segítsen gyorsan, mennyi keményítőt? mi a sorrend ez után?

(ebbbe hirtelen ugrottam bele :()

Köszi


2009. ápr. 21. 08:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Én vajon párolom, utána kevés tejjel felengedem és ha forr, kevés tej ,kevés keményítőt kavarok össze és ráöntöm.De a keményítőt nem szabad csak rottyantani és nem forralni. Kevés cukorral ízesítem.
2009. ápr. 21. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szia!


Köszi szépen, végülis elkészült :) Kb. 3 evőkanál keményítőt elkavartam kb. 1,5 deci tejjel. Kicsit hígabb lett, mint anyáé, de ízre nem rossz :)

Jah persze, kétszer keményítőztem, mert forraltam, amikor eszembe jutott...így a sorrend a következő volt: párolás olajon, víz, keményítő, tejszín, keményítő :)

Mégegyszer köszi

2009. ápr. 21. 09:41
 3/3 anonim ***** válasza:
Muszáj keményítővel? Vagy rántás, vagy habarás. Sokkal jobb!
2009. ápr. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!