Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Cukrász vagyok és munkába...

Cukrász vagyok és munkába mennék, de segítene valaki?

Figyelt kérdés

Az az igazság,hogy 3 éve végeztem cukrászként és csak 3 hónap munkaviszonyom volt mert utána teherbe estem és ugyebár nem hosszabították meg a munkaviszonyomat így csak Gyest kaptam végig.Most lenen egy kis cukrász helység ahová cukrászt keresnek anyósom volt bent leadni a telefonszámomat és behívtak jövő hét hétfőre interjúra.

Elvileg csak apróbb sütik vannak:mignon,pogi,linzer,krémes,torta szelet...legalábbis anyós csak ezeket látta a pultba.

Itt jön a kérdés:)Lenne olyan cukrász itt aki ha kérdésem van segítene nekem itt az oldalon keresztül??Mert kis hely és egyedül lennék,de mivel nincs sok tapasztalatom nagyon félek hogy hogyan fogok helyt állni ha megkapom a munkát.Telefonba azt mondtálk betanulási idő nincs,tehát egyből a mélyvízbe kerülnék.....bár én mondtam hogy 2 háét beszoktatás van a bölcsibe amire azt mondták hogy oké és meg szeretném beszélni a főnökkel hogy adig is míg beszokik a fiam és nem tudo jönni dolgozni hogy elmennék csak megfigyelni a jelenlegi ott dolgozót.Szóval lenne aki segítene???

Másik kéréds mennyi fizetésre számíthatok???Mint kezdő??köszönöm a válaszokat


2011. szept. 6. 10:58
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

szia

remélem azóta már jobban állsz a munkakereséssel!

2011. nov. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!