Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Cukrász vagyok és munkába...

Cukrász vagyok és munkába mennék, de segítene valaki?

Figyelt kérdés

Az az igazság,hogy 3 éve végeztem cukrászként és csak 3 hónap munkaviszonyom volt mert utána teherbe estem és ugyebár nem hosszabították meg a munkaviszonyomat így csak Gyest kaptam végig.Most lenen egy kis cukrász helység ahová cukrászt keresnek anyósom volt bent leadni a telefonszámomat és behívtak jövő hét hétfőre interjúra.

Elvileg csak apróbb sütik vannak:mignon,pogi,linzer,krémes,torta szelet...legalábbis anyós csak ezeket látta a pultba.

Itt jön a kérdés:)Lenne olyan cukrász itt aki ha kérdésem van segítene nekem itt az oldalon keresztül??Mert kis hely és egyedül lennék,de mivel nincs sok tapasztalatom nagyon félek hogy hogyan fogok helyt állni ha megkapom a munkát.Telefonba azt mondtálk betanulási idő nincs,tehát egyből a mélyvízbe kerülnék.....bár én mondtam hogy 2 háét beszoktatás van a bölcsibe amire azt mondták hogy oké és meg szeretném beszélni a főnökkel hogy adig is míg beszokik a fiam és nem tudo jönni dolgozni hogy elmennék csak megfigyelni a jelenlegi ott dolgozót.Szóval lenne aki segítene???

Másik kéréds mennyi fizetésre számíthatok???Mint kezdő??köszönöm a válaszokat


2011. szept. 6. 10:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szintén cukrászként végeztem. Sajnos nekem nem sikerült a szakmában munkát találni. Ha kell és tudok akkor én szivesen segítek csakhogy nem tudok minden nap gépnél lenni.
2011. szept. 6. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
köszönöm nem is kell minden nap csak szeretnék olyan embereket akiknek írhatok és ha van idejük akkor válaszolna.Most azért bújom a neten a sütiket hogy képpe legyek:)))
2011. szept. 6. 12:04
 3/11 anonim ***** válasza:
Bocsi, hogy bele szólok, de a fizetés relatív, attól is függ bejelentenek-e vagy sem, mennyit fogsz dolgozni (4, 6 vagy 8 órát). Tegnap volt a tv-ben, hogy egy utcaseprő (a BKFV-nél), bejelentve bruttó 120 e Ft-ot kap,3 hónap próbaidő után még +30 e Ft/hó caffeteria. Nem is olyan rossz...
2011. szept. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

igen én is láttam de múlt héten volt az:)

Eszembe is jutott hogy anyám mindig azt mondta tanulj szakmát különbe mehetsz utcát seperni....na akkor most ki is jár jól???

Amúgy 8 órás fizetésre gondolok és napi 5 napra.

2011. szept. 7. 11:12
 5/11 anonim ***** válasza:

napi 5 napra.* heti 5 napra. - gondolom


Az is nagyon számít mekkora településen és az ország melyik részén.

2011. szept. 9. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Győr
2011. szept. 9. 09:45
 7/11 anonim ***** válasza:
huh én győri vagyok..Győrben hol?:)
2011. szept. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szia, fizetesröl: nyugati megyeszekhelyen, szallodaban, folyamatos munkaviszonyban a volt munkatarsaim a konyhan, a cukrasz is letminimumot kapott, mint minden dolgozo (mint egyebkent en is recepsioskent, 2 id. nyelvtudassal), kiveve a vezetöseget. Tehat pl. hetvegen rendezvenyekre sütni is...stb behivtak.

(Emiatt is, a fiatalok legtöbben leleptek nyugatra.)

2011. szept. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

azt nem akarom megmondani:))ne haragudj!!

De a 3 hónapba mikor dolgozta 110ezret kaptam.

Most tuti nem mert kis helyés ugye egyedül vagyok mert nem sok meló lenne így úgy gondoltam hgy készhez bérlettpénz nélkül olyan 80ezert minimum kapjak.Vagy túl soka kívánok???

2011. szept. 9. 22:59
 10/11 A kérdező kommentje:

ilyen az én szerencsém:(((

szombat reggel ügyeleten kötöttünk ki mert bedagadtak a nyirok csomóim és a diagnőzis fertőző mumpsz:((

Hívtam az állás helyet csak eladó vette fel aki közölte hogy majd visszahívnak hoy jó-e máskor de van több jelentkező is:((

Miért ver az Isten???

2011. szept. 11. 11:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!