Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Milyen szószokat lehet tésztár...

Milyen szószokat lehet tésztára tenni?

Figyelt kérdés
Kérlek írjatok recepteket!Lehet húsos, és zöldséges is.Én csak a bolognait ismerem, meg a sima túrós-mákos-krumplis stb tésztát, de ezek már nagyon egyhangúak, és szeretném valami finomabbal meglepni páromat.Köszönöm!
2011. aug. 22. 10:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Fokhagymás tejfölös kapros , férjem imádja:)
2011. aug. 22. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Fokhagymás-tejszínes mártás, friss bazsalikommal és egy kevés sajttal.
2011. aug. 22. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Carbonara mártás
2011. aug. 22. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Spenótos: a spenótot (lehet fagyasztott vagy elöpárolt friss) kevés tejjel megsózva felfözöd, fokhagymával, borssal füszerezed, és krémtúróval elkevered.

Camembertes: hagymát és fokhagymát összeapritva kevés vajban (NEM margarin), esetleg olajban üvegesre párolni, az összedarabolt sajtot felolvasztani benne kis lángon, kevés fehér borral felengedni, sóval, borssal izesiteni. Ha besürüsödött, akkor fözötejszint adni hozzá.

2011. aug. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
ÉN MÚLTHÉTEN EZT CSINÁLTAM: VÖRÖSHAGYMÁT APRÓRA VÁGTAM, OLAJON MEGPÁROLTAM. FELSŐ CSIRKECOMBOT KICSONTOZTAM, APRÓRA VÁGTAM, EZT RÁDOBTAM A HAGYMÁRA. RAKTAM BELE ÖRŐLT FEKETEBORSOT, MUSTÁRT, MÉZET, SÓT. MEGHINTETTEM KEVÉS LISZTTEL ÉS EGY PICI VIZET ÖNTÖTTEM ALÁ. KÉSZRE FŐZTEM. A VÉGÉN KEVÉS FETA SAJTOT OLVASZTOTTAM BELE/EZ VOLT ITTHON/. SPAGETTIVEL TÉLALTAM. A PÁROMNAK NAGYON ÍZLETT!
2011. aug. 22. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

ma 14:44-es: ne haragudj, de a neten a nagybetüvel irás ordibálást jelent. Gondolom, ezt nem tudod, ezért hivom fel a figyelmedet - emiatt ugyanis sokan megharagudhatnak. Legközelebb figyelj erre légyszives.

Egyébként a recepted igen tetszik.

2011. aug. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Párolj meg egy fej apróra vágott hagymát, egy gerezd fokhagymát olajon utána tegyél bele kb 50-60 dkg felszeletelt gombát, ízesítsd sóval, borssal, egy kis vegetával. Ha megpuhult öntsd fel főzőtejszínnel és sűrítsd be. Isteni!
2011. aug. 24. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!