Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mi lehet káros a tasakos,...

Mi lehet káros a tasakos, bögrés levesben?

Figyelt kérdés
Különösen, ha a szövege szerint nincs benne pl. tartósítószer? Ez is mégis, jogosan hamburgeradós lesz?
2011. júl. 27. 20:21
 1/10 anonim ***** válasza:
96%

Ahogyan én nevezem, ez olyan tipikus tele E-vel műkaja. Amúgy sajnos én is szeretem....


26/N

2011. júl. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%
nem a tartósító miatt lesz adós. a hamburgerben sincs tartósító. azért lesz adós, mert sós, egészségtelen sz@r. mindenféle mesterséges vacakot tesznek bele.
2011. júl. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
A tasak és ami benne van.
2011. júl. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
56%

"nem a tartósító miatt lesz adós. a hamburgerben sincs tartósító. azért lesz adós, mert sós, egészségtelen sz@r. mindenféle mesterséges vacakot tesznek bele.

"


tévedés, azért lesz rajta adó, mert CSAK...kell a bevétel

2011. júl. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
92%
Azért lesz rajta adó, mert sokan veszik, és így akarnak még egy bőrt lehúzni az emberről...
2011. júl. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
A tasakos levesben semmi természetes élelmiszer nincs.
2011. júl. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy tartósitószer nincs benne, de izfokozó igen, különben hogy lehetne annak a "levesnek" ize, amiben a hús + zöldség összes súlyan 2 g (NEM dkg) - ami minden csak nem egészséges. Ezen kivül van benne egy csomó olyan anyag, amit nem minösitenek tartósitószernek, ezért nem kell ráirni.

Azt meg végképp nem értem, hogy minek akar valaki ilyet enni, amikor se normális ize nincs, se normális alapanyagokat nem tartalmaz - akkor már a sima forró viz is egészségesebb.

2011. júl. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Biztos van benne valami, mert nekem iszonyat hasmenésem van tőlük.


Nem vagyok az a nagy egészséges életmód párti, de én se gondolom, hogy adalékanyag nélkül kivitelezhető lenne majdnem az az íz, amit igazi hússal és igazi zöldségekkel el tudsz érni.

2011. júl. 28. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. De ha egészségre káros anyagok vannak benne, akkor miért nem tiltják be? (Ezt és a hasonló élelmiszerek árusítását is.)
2011. júl. 30. 14:26
 10/10 anonim ***** válasza:

"De ha egészségre káros anyagok vannak benne, akkor miért nem tiltják be? (Ezt és a hasonló élelmiszerek árusítását is.)"


MERT sok pénzért el lehet adni, és a gyártónak/forgalmazónak sok hasznot hoz. Nekik fontosabb az, hogy gazdagodjanak, mint mások egészsége, az nekik mindegy, söt, adott esetben inkább elöny, ha megbetegszenek, mert a gyógyszeripar is hasznot hoz.

2011. júl. 30. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!