Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Meg tudnám ezt csinálni?...

Meg tudnám ezt csinálni? (soha nem sütöttem még)

Figyelt kérdés

[link]

nagyon megtetszett de még soha nem sütöttem.(még a sütőt se tudom hogy kell benyújtani xD de ha rájövök akkor megtudnám csinálni?vagy valami könnyebb dologgal kéne kezdeni?segitseteeek:D ( senki nem lesz itthon holnap tehát anya nem tud segiteni:S) 15L


2011. júl. 13. 19:50
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
vagy lehet olyan sütit kéne ami sütés nélküli? vagy próbáljam meg? jaj nemtudoom:D
2011. júl. 13. 19:52
 2/11 anonim ***** válasza:
84%

kelt tésztát nem olyan könnyű csinálni, én a helyedben először azt nem csinálnám egyedül, nekem vagy 10szer landolt a kukában, mert nem kelt meg :D

Én is épp tegnap sütöttem croissant-t :D

Én nem jól dolgoztam ki azelőtt soha, rá kell érezni...mondjuk ha van kenyérsütő gépetek, abban nem olyan nehéz :D

Szerintem először piskótákkal kezdd, ezt meg anyudtól lesd el először :D

2011. júl. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
oké köszi:) nincs valami jó recepted amit szerinted könnyen és jól megtudnék csinálni?:D
2011. júl. 13. 20:00
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Valóban nem könnyű.De a leírás jó.

Szerintem kezdj hozzá.Lényeg a tészta törelmes kidolgozása,éa a megkelése.

2011. júl. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát én is valami egyszerűbb sütit ajánlanék kezdésnek, hogy biztosan legyen sok sikerélmény a továbbiakhoz :)


Egyik legegyszerűbb a szórt süti,

meggy, vagy más gyümölcs is jó hozzá

[link]

[link]


Én müzlit is szoktam a "tésztájába" keverni.

2011. júl. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok :D én ugyanezt szoktam csinálni, de gép nélkül, nem is tudok más recepteket :(

De szerintem ha veszel a boltban leveles tésztát és kinyújtod, megkened vajjal és megsütöd, ugyanolyan jó lesz, ez most jutott eszembe :D

Ha van kenyérsütő gépetek, akkor abban tényleg nem nehéz :D

2011. júl. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
köszi a recepteket:) sajnos kenyérsütőnk nincs:s
2011. júl. 13. 20:26
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
En sokszor csinalom ezt a croissant,sosan is edesen is,szerintem nagyon egyszerü,mivel csak jol össze kell gyurni a tesztat,es nem kell külön kelesztelni,en rögtön fogok hozza a kesziteshez.A kesz kifliket szoktam kelesztelni,kb. 2 ora hosszat,majd utanna lekenem tojassargajaval,eddig sikerült.
2011. júl. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
köszönööm:D megpróbálom elkészíteni háthaaa:)
2011. júl. 13. 22:39
 10/11 anonim válasza:
Csináld leveles tésztából, amit készen lehet kapni bár meik boltban . Csak meg kell sütni.
2011. júl. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!