Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hogy lehet elkészíteni ezt a...

Hogy lehet elkészíteni ezt a tortát? (Kép)

Figyelt kérdés

El szeretném készíteni anyukámnak a 40. születésnapjára ezt a tortát: [link]

Valaki le tudná írni nekem, hogy mi szükséges ehhez a süteményhez hozzávalóként, és hogy hogyan kell megcsinálni lépésről-lépésre?


15/L


2011. júl. 1. 12:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Sima vékony psikóta tészták ételszínezékkel, vajas-cukros kikevert krémmel összragasztva, és cukormázzal leöntve. Többit a googl-on kikeresheted.
2011. júl. 1. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
82%

Tipp: ha ételszínezékkel festesz, akkor ízesítsd a süteményt aromával, mert kiérzik a színezék íze és pocsék!

A másik, hogy vastagabb piskótát süss, amit aztán egyenesre kell faragni... ha nem tudsz sütni, akkor inkább ne ezzel próbálkozz, hanem valami egyszerűbbel.

2011. júl. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
69%

ez elég nehéz megcsinálni =/

egy kicsit válassz (szerintem) egyszerübbet

2011. júl. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Ahonnan a képet leszedted oda le van írva szépen,hogy kell megcsinálni.Most olvasgatom..

itt a link

[link]

2011. júl. 1. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

cukrász tanuló vagyok, de még a cukrász munkatársak sem ajánlják az ilyen torta elkészítését

elég macerás

de ha ez a vágyad...

megcsinálod a masszát, 2X annyi legyen mintha simán lapnak kennéd ki, fogsz 3 tálkát, elosztod a massza felét 3-ba, színezed (először csak hármat)

kibélelsz sütőpapírral egy tepsit, erre szépen kikened a masszákat, mindhárom színből egy körlapot gyártasz, kisütöd, következhet a következő 3

egymáshoz igazítod hogy egyformák legyenek

betöltöd sima vajas krémmel, az oldalát és a tetejét vagy körbekened a krémmel, vagy marcipánnal bevonod


remélem érthető

2011. júl. 1. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Meg persze Skittles:D:D 16/F
2011. júl. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
76%

Őszintén, ha kezdő vagy, akkor ne egyedül vágj bele. Ez nem annyira egyszerű egy kezdő kis cukrásznak. Kérj segítséget unokatesótól, tesótól vagy szomszéd nénitől.


Üdv!

2011. júl. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkitől... főleg a bizalmat.. :SS
2011. júl. 1. 16:07
 9/15 anonim ***** válasza:
76%

szia

nem bántani akartak ők ezzel

pont ellenkezőleg

hidd el én cukrász vagyok de még én sem fognék hozzá

túl pepecs, ..

2011. júl. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
76%

Nézd, itt nem arról van szó, hogy bizalom... ahhoz, hogy ennyi réteg egyenletes piskótát megcsináljon az ember lánya, komoly gyakorlat kell. Én nem vagyok cukrász, csak már 3 éve gyakorló háziasszony, sütöttem pár tucat piskótát, de ilyet nem tudnék megcsinálni. Amúgy is gondolkoztam már azon, mivel nekem is tetszenek ezek a torták, hogy ezeket a piskótákat valami speciális kétoldalú tepsiben sütik, mert én még soha nem láttam olyan házi piskótát, ami ilyen egyenes, mindnek kicsit huplis a teteje.

Az ételszínezéket én írtam, hogy pocsék az íze, valamivel ellensúlyozni kell, de az is gyakorlatot igényel.

És ne haragudj, ha megkéred itt az embereket, hogy írják le lépésről lépésre, hogy kell megsütni hét színes tortalapot, akkor valószínűleg nincs meg ez a gyakorlatod.

2011. júl. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!