Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Milyen sütik vannak amik...

Milyen sütik vannak amik kibírnak egy hosszú utat úgy hogy nem romlanak meg?

Figyelt kérdés
Hétvégén elutazunk és kellne nekem valami olyan recept ami kibírja ha nincs hűtőben. Pogácsa kézenfekvő, de sajnos eddig soha nem sikerült, vagy 100 féle receptet próbáltam és mind összeesett és kemény lett mint a kő... :(
2011. máj. 25. 07:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Zserbó, linzer, isler, hókifli, muffin


Bármelyiket megcsinálhatod 1-2 nappal az utazás előtt, addigra jól megpuhul és jó strapabíró sütemények.

2011. máj. 25. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Minden ami száraz, nincs benne krém.

van egy keksz vagy másnéven amerikai cooki receptem. az szuper finom (olyan amit nem tud az ember letenni) és abban max kicsit a csokidarabok olvadnak meg de nem baj.


25 dkg margarin

2db tojás

2 evk méz

15 dkg porcukor

1cs sütöpor

1cs vaníliáscukor

1csipet só

50 dkg liszt

csoki, dió, mazsola darabok jó sok


ezt az egészet jól össze gyúrod és pingpong labda nagyságu labdákat csinálsz belöle és össze nyomod öket laposra. bele a sütöbe és közepes hön kisütöd. figyeld az alját, mert méz van benne puha lesz a sütöben de ha kiveszed megkeményedik, így akkor jók mikor halvány barna az ALJUK.

2011. máj. 25. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

utolsó vagyok, ilyen lesz

[link]

2011. máj. 25. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Eszembe jutott még a kókuszkocka, püspökkenyér, kuglóf.
2011. máj. 25. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
A pogacsa tesztat tedd be egy napra a hutobe, szepen megkel es utana szep magas lesz. Nalam ez bevalt
2011. máj. 25. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Köszi! A csokis kekszet megcsinálom! :)

Valami sósat nem tudtok? ( ahogy már írtam pogiban nagyon béna vagyok, de ha van valami tuti recept az jöhet)

2011. máj. 25. 07:43
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Hájas (leveles) tészta a boltból.

Kinyújtod, kiteregeted a tepsibe, derelyeszaggatóval ujjnyi darabokra felcsíkozod, felvert tojással megkened, jól megsózod, szezámmaggal megszórod, világosra megsütöd.

:-)

2011. máj. 25. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

maffinok, linzerek, kekszek jól bírják. sósból is találsz olyant, ami nem esik össze, pl. a szezámmagos háziropi,de más sós rudak is biztos sikerülnének.

a lényeg, hogy krémes-pudingos-habos ne legyen, mert széteshet a szállításkor.

2011. máj. 25. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
A hájas tészta az az ami ilyen rúdba szokott feltekerve lenni a boltban? (bocsi ha hülyét kérdeztem, de ezt nem tudom... :) )
2011. máj. 25. 11:41
 10/13 anonim ***** válasza:

nem, az a rétestészta. a mirelit vajastészta, kis lapos félkilós téglalapban van a mélyhűtőpultban.

azonban egy óvatos megjegyzés... csak frissen kisütve finom, másnap már szikkadt, szívós.

2011. máj. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!