Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mit lehet készíteni ha van...

Mit lehet készíteni ha van pörköltöm lefagyasztva, de nem akként enném?

Figyelt kérdés
Kb 6 adag van. De már unjuk ha csak úgy simán pörkölttel esszük. Tudom a gulyáslevest lehet csinálni, de valami mást??? Van vkinek vmi jó receptje???
2008. febr. 12. 12:31
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Például csinálhatsz belőle hortobágyi palacsintát. Sütsz egy jó adag vastagabb, sós palacsintát, beletöltöd a pörit, kockára hajtod össze, tepsibe teszed, tetejére tejföllel kevert pörköltszaft és megpirítod. Tejföllel tálalod. Én imádom, meghívsz? :)
2008. febr. 12. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
Mi spagettit csinálunk belőle, összekeverjük egy kis darált husival. Nagyon szaftos lesz így. készíts el ugyanúgy, mintha mártást készítenél spagettihoz, keverd össze a tésztával, rakd bele egy tepsibe, szórd meg sajttal és süsd meg kb. 10-15 percig. Nagyon finom!!! :)
2008. febr. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nahát köszönöm a remek ötleteket!! :) De ha van még mondhattok :) és meghívlak :)
2008. febr. 12. 17:25
 4/9 anonim válasza:
100%
Én székelykáposztát, vagy tejfölös krumplilevest csinálnék belőle.
2008. febr. 12. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
toroskáposztát.vagy csilis babot.csak összekell kicsit turmixolni a húst.bab,kukorica bele,egy kis csili és kész is.nagyon finom lesz ha beleöntöd a kukorica levét.kicsit főzd át.
2008. febr. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Kaposzta jutott eszembe nekemis!,de azt mar ajanlottak.

Esetleg tarhonyaval is finom lehet,megpiritod a tarhonyat felontod es a porkoltel egyutt felforralod!

Vagy ugyanigy rizst is lehet ,rizses husi!

2008. febr. 12. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%
Én voltam, aki a spagettis ötletet ajánlotta! :) Van még ötletem: Ha szereti a család a rakott kelt, akkor ahhoz is nagyszerűen illik a pörkölt. Csak keverd össze a rizzsel, bele a tepsibe, rá a főtt kelt... A többit biztosan már Te is tudod! ;)
2008. febr. 13. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Én szoktam csinálni belöle szendvicskrémet is. Ledarálod , bele fött tojás, pici mustár és lehet még vöröshagymát. tetejére sajt. Mi nagyon szeretjük
2008. febr. 14. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Gulyáslevesnek, babgulyásnak is jó!
2008. febr. 20. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!