Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Bevált lángos receptet írnátok...

Bevált lángos receptet írnátok nekem?

Figyelt kérdés
2011. márc. 12. 06:50
 1/4 anonim ***** válasza:
35%
1kg liszt, 5dl tej lehűtve, 5dkg élesztő, 1 db tejföl ,1 e.k.só . Ezeket összegyúrjuk . Egy nagy zacskót kiolajozunk abba tesszük a tésztát, így a hűtőbe és állítólag 2 hétig lehet sütni belőle - de addig még sosem tartott :-) Szerintünk ez a legfinomabb és az élesztőt sem kell felfuttatni.
2011. márc. 12. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

85 dkg liszt

2 teáskanál só

1 dl hideg tej

5 dkg élesztő

2 danone natur joghurt


Ezt csak össze kell keverni, és hűtőben tartani.

Sütés előtt én min. egy órát ott hagyom.

Ha nem fogy el a tészta, másnap is süthetsz belőle, ugy, mint ahogy az előttem iró irta

2011. márc. 12. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat, ezek a receptek nagyon jól hangzanak! Ki fogom próbálni mindegyiket egymás után!:-) Ma délután már kezdem is!:-)
2011. márc. 12. 11:52
 4/4 A kérdező kommentje:

Kedves Első! Köszönöm a receptet, isteni finom lett, annyira, hogy a hűtőbe nem volt mit betennem!:-)

Hétfőn ismét lángos lesz nálunk, akkor pedig a második válaszoló receptje alapján fogom megsütni!:-))

2011. márc. 12. 14:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!