Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Gulyáslevest milyen húsból...

Gulyáslevest milyen húsból lehet még főzni (marhán kívül)?

Figyelt kérdés
2011. jan. 13. 09:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Sertésből is szoktam, combból elsősorban.
2011. jan. 13. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én pulykából is szoktam, és sertésből is. Comb, lapocka, mind jó bele.
2011. jan. 13. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Lehet sertésből,de én pl csirkemellből szoktam ha ennénk gulyást és azt akarom h gyorsan meglegyen,meg szeretjk is a csirkemellet.
2011. jan. 13. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Csirkém van itthon,de attól nem lesz nagyon száraz,víz izű?Sajnos laktózérzékeny vagyok és marhát nem ehetek,pedig attól jó szaftos a pörköltalap:-(.A másik problémám,meg az hogy ezeket a gulyásleves kockákat sem tudom használni,mert azok is tartalmaznak tejet,attól félek vízizű lesz a levesem.
2011. jan. 13. 09:53
 5/11 anonim ***** válasza:

Nem lesz vizizű.Semmilyen levskocka sem oké?Tyukhusleveskocka is jo,nem csaka gulyás.Vegeta például.

Amúgy csinálj egy jo pörköltalapot hagyma,paprika paradicsom legyen benne,megcsinálod bele mehet a csirke kicsit kifehéredik tedd bele a krumplit öntzsde fel vizzel és ha szabad vegetát vagy leveskockát tegyél bele.

2011. jan. 13. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

való igaz, a testes hagymás pörköltalap a lényeg. de ezt majdnem, hogy készre kell csinálni, mert a csirke nagyon hamar megfő. jó, ha csontos alkatrészeket is belefőzöl.

aztán jó sok répa, zöldség, kisdarab zeller menjen bele és a kihagyhatatlan kömény./ lehet őrölt is /.ha van egy paprika, paradicsom, vagy egy kanál lecsó.

ha a krumpli is megfőtt, csipetke vagy kézi tarhonya is főhet bele.

sűrű és finom lesz.

2011. jan. 13. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell leveskocka a gulyáshoz. Vegetát használhatsz helyette, meg fűszereket. Úgy is a hagymás pirospaprikás pörköltalap a lényeg, ahogy azt már előttem is írta valaki!
2011. jan. 13. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Oké,köszönöm a válaszokat.
2011. jan. 13. 11:53
 9/11 anonim ***** válasza:
37%
Gulyás levest csak marhából lehet főzni, mert a gulya az a marhákból álló csoport. Ha sertésből főzöd, akkor kondás leves. Ha másból, akkor sem gulyás, hanem valami leves valami hussal.
2011. jan. 13. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
12%

kedves utolsó ! mindenki érti, amiről írsz,de azért nem kell mindent szószerint venni.

ha neked így jobban tetszik" gulyásosan " vagy "gulyás módjára" készült leves.

ez olyan, mit a "pisztolynak látszó tárgy "...:)))

az életet nem kell mindig halálosan komolyan venni:)

és pont a konyha az a terület, ahol szárnyallhat a fantáziánk... bizonyára Te is ismersz az ilyen-olyan-amolyan módon készült finomságokat.

üdv.

2011. jan. 13. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!