Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hogyan készítsem el a tintahal...

Doboszoli kérdése:

Hogyan készítsem el a tintahal karikákat?

Figyelt kérdés
Ma vettem egy kilót, fagyasztva, karácsonyi asztalra szánom, de még soha nem készítettem. Tippeket szeretnék.
2010. dec. 17. 18:42
 1/6 anonim ***** válasza:
2010. dec. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2010. dec. 18. 12:42
 3/6 A kérdező kommentje:

Most került sor a tintahalra.

Sörtésztába mártva készült. Állaga átmenet lett a biciklibelső, és a vastagabb befőttesgumi között, ezáltal az ízéről nem tudok nyilatkozni. Maradt a jó öreg röfi, mint "B" terv.

Pá-pá tintahal!

2011. jan. 16. 06:43
 4/6 anonim ***** válasza:

Zolikám, csodálkoztam a kérdéseden,ami karácsony előtt datálódott, de aztán megnyugodtam a saját válaszodon:))

életem folyámán én is összeakadtam néhányszor a tengeri herkentyűkkel,de mindig megállapítottam, hogy egy kistenyérnyi kárász vagy keszeg,sűrűn beirdalva, paprikáslisztbe forgatva

és úgy megsütve ropogósra,nekem mindegyiknél finomabb.

üdv-e-

2011. jan. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Miután aktívan horgászom is, (munkaköri "kötelességem", hiszen nyáron "csaló" rokkantnyugdíjasként egy Üvegtigris szintű kocsmát üzemeltetek egy festői tó partján.

A keszeg és kárász sütve, nem hogy megüti a szintet, hanem

űberel szinte minden halételt. Ti. az édesvízi hal annál finomabb, minél előbb kerül fogás után a sütőbe.

Nyáron nagyon szívesen látlak egy ilyen halsütésre, kedves családoddal együtt. Komolyan.

2011. jan. 18. 18:41
 6/6 anonim ***** válasza:

húúú, ez nagyon csábító :))) lehet, hogy visszatérünk rá:))

amúgy az én életem párja is nagy hoho,úgy, hogy én is a friss halra esküszöm.szoktam fagyasztani is, de meg sem közelíti az aznap még fickándozót.bocsánatot kérek az állatvédőktől...

Zolikám örülök, hogy több témában is jól eldumálunk.

üdv-e-

2011. jan. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!