Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Milyen egyszerű finom ételt...

Milyen egyszerű finom ételt tudok krumpliból csinálni?

Figyelt kérdés

Tejfölöm, tojásom nincs...tej az van...boltba nem tudok lemenni uh a hozzávalók kötöttek!

Még van 2 padlizsánom ....tudom h nem sok de van valami ötletetek?


2010. dec. 6. 11:35
 1/10 anonim ***** válasza:
Krumplis tészta? (már ha van otthon tészta)
2010. dec. 6. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igen én imádom és lenne is tészta de nem rég volt uh esetleg vmi mást szeretnék ! Köszi a tippet azért!
2010. dec. 6. 11:46
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha van vöröshagymád és egy kis szalonnád csinálj tepsis krumplit.A megpucolt, felbágott krumplit beleteszed egy tepsibe, rá a hamgyakarikák és a szalonna.Teszel alá egy kis zsírt vagy olajat és megsütöd.

15/L

2010. dec. 6. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Krumplival töltött padlizsán, mondjuk én a padlizsánba tölteném a krumplipürét, tetejére kis margarin és megsütném, hogy ez milyen lehet?Fogalmam sincs.De jól hangzik :)
2010. dec. 6. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

A krumplit meghámozod, megmosod, és kis kockákra vágva megsütöd tepsiben (pici sót, borsot, pirospaprikát, kevés olajat hozzáöntesz, összekevered, és szétteríted a tepsiben), én alá alufóliát, és arra sütőpapírt szoktam tenni, így még mosogatni sem kell.

Vaj, vagy margarin van? Tejjel meg liszttel csinálhatsz besamel mártást (sóval, borssal). Esetleg egy kis sajtot bele, és akkor már sajtszósz.

A krumplit leöntöd a mártással.


Másik ötlet, hogy a főtt krumplit, és a besózott, kinyomkodott padlizsánt leöntöd besamellel, és ezt összesütöd. Ez se lehet rossz.


Ha nincs vajad, gondolom olajad van otthon, és ha van zsemlemorzsád is, meg lekvárod, porcukrod, csinálhatsz krumplis nudlit.

2010. dec. 6. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Csinálhatsz még rántott padlizsánt is krumplipürével.
2010. dec. 6. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ja, bocsi, most nézem, hogy tojásod sincs. Lisztbe forgatva is megsütheted a padlizsánt.
2010. dec. 6. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nagyon jó ötleteket adtatok :) lassan választani sem tudok !
2010. dec. 6. 12:09
 9/10 anonim ***** válasza:
69%
hagymás törtkrumpli, sült padlizsánszeletekkel.ha van tetejére reszelt sajt.
2010. dec. 6. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
2010. dec. 6. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!