Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Vettem egy füstölt csülköt....

Vettem egy füstölt csülköt. Szerintetek mit csináljak belőle? És hogyan?

Figyelt kérdés
2010. dec. 5. 11:23
 1/7 anonim ***** válasza:
2010. dec. 5. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
71%
süsd meg pékné módra
2010. dec. 5. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Először is áztasd be egy éjszakára. Hidd el, megéri. egyszer főztem anélkül, sós volt, és a bőre nem akart megpuhulni. Másnap főzd puhára, 3-4 óra a méretétől függően. Kuktában másfél-2 óra . A levében főzz egy jó bab levest. 30 dkg száraz babot áztass be este, és másnap a csülök levében tedd oda főni. 1 szál sárga, 1 szál fehér répa, kis zeller, kis krumpli - min felkockázva. Főzd puhára, majd rántsd be. Rántás: 1 dcl zsiradékon 3-4 kanál lisztet pirits zsemle szinüre, majd reszelj rá 4-5 gerezd fokhagymát- ettől az egész lakás tele lesz a szagával, de nem baj, mindenkinek csurogni fog a nyála. Picit piritsd a fokhagymát is, majd tegyél rá 1 kanál piros paprikát. Hideg vizzel engedd fel, kb 2 dcl-el, majd öntsd a babra.Jól forrald össze, legalább 10 percig. Só, bors, kis vegeta. Sóval vigyázz, mert a csülök sója már benne rejtőzik. A főtt húst beledarabolhatod, de mellé is teheted. Tejfölt is tehetsz mellé. de tőlem aztán ellehet.
2010. dec. 5. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Sólet?
2010. dec. 5. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Na mi lett a végén?
2010. dec. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Küldd el nekem, írom a posta címemet mindjárt...
2010. dec. 9. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
füstölt csülkös bableves lett belőle
2010. dec. 10. 13:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!