Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Segitenétek? Vettem pácolt...

Segitenétek? Vettem pácolt füstölt csülköt, hogy tudom megsütni? Mit tegyek rá még esetleg, hogyan, és mennyi ideig?

Figyelt kérdés
2010. márc. 18. 14:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem akarod inkább megfőzni? :-) (A főzővizébe lehet tenni bort, borsot, pirospaprikát, borókabogyót, majorannát, babérlevelet, fokhagymát...)
2010. márc. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem,sütni akarom!Vagy előtte meg is kell főzni?
2010. márc. 18. 14:52
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen, a füstölt csülköt először meg kell főzni, mert csak sütéstől nem puhul meg, és nagyon rágós lesz.
2010. márc. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igaza van az első hozzászólónak,meg kell főzni.Hozzátenném még,előtte be kell áztatni hidegvízbe.Én előző nap szoktam.Ha megfőzted és puha, utánna lelehet sütni,fűszerezve,fólia alatt.ZS
2010. márc. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok megint.


Nagyon lassú tűzön kell főzni, úgy, hogy a víz teljesen ellepje. Én kb 3 óráig szoktam. Utána már nem sütöm, annyira finom főzve is, ha jó szálas a csülök és jól van füstölve. :-)


A főzővizét később fel lehet használni bableves vagy tárkonyos levesek alapjaként.

2010. márc. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi!

akkor azt hiszem ezt eltoltuk,mert egyik ismerősöm azt ajánlotta csak eggyet rottyanjon,aztán mehet a sütőbe...majd meglátjuk.

2010. márc. 19. 09:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!