Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Normális, hogy a mascarponénak...

Normális, hogy a mascarponénak van némi kellemetlen szaga?

Figyelt kérdés
Ma vettem, elvileg még 1 hétig jó, nem volt sérült sem a csomagolás, de büdinek érzem, ahogy beleszagolok a dobozba. Állagra jó, íze picit savanykás. Szarvasi márka. Fel mernétek így használni?

ma 13:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha nem olyan az íze/szaga, mint szokott lenni, én biztos nem enném meg.

De ha szagra, ízre jó, lejárat után is simán felhasználom.

ma 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nálam egyszer volt, hogy vettem egy mascarpone-t (nem Szarvasi), és aznap akartam felhasználni, még azt hiszem 1 hónapig is jó volt a szavatossági, de olyan büdös volt, nem szokott olyan lenni, kidobtam.


Nem tudom, én ha nagyon gondolkodok valamin, hogy ez most biztos jó-e, akkor ki szoktam dobni.. Pedig amúgy én a lejárt dolgokkal sem problémázok, ha jó szagra, ízre, akkor megeszem, de ha valaminél nem tudom nyugodtan azt mondani, hogy "ez szerintem jó", akkor kidobom.

ma 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen inkább én se kockáztatnék, nem kéne egy jó kis gyomorrontás…köszi a válaszokat.
ma 15:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!