Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Valaki tud ajánlani egy...

Valaki tud ajánlani egy tökéletes piskóta receptet?

Figyelt kérdés
A munkahelyemen sőt üzemekben a jilk pasztás egyszerű, mindent összeborítok és kész a massza...Viszont itthonra mindenféle piskótát próbáltam, de tömény a belseje , nem szép puha , hanem inkább száraz és nyers hatása van. Alap piskótát csináltam épp ami 6-6-6 arányban van. Nem lett épp a legideálisabb , főleg hogy gázsütővel nehéz is dolgoznom. Nagyon várom az ötleteket.🥰
aug. 18. 18:28
 1/4 A kérdező kommentje:
Gázsütő lehet az oka. Van benne egy rács amit körbetekertem alufóliával, egy sütőlemezt rá, amit szintén befóliáztam. A piskótám a legtetejére kerül. Most nem sült oda az alja sem, viszont lapos, tömény száraz és belül enyhe nyers részecskékkel talalkoztam. 😩 olyan kommentekre lennek kivancsi akinek gázsütője van, és tökéletes piskótát készít benne!
aug. 18. 18:35
 2/4 anonim ***** válasza:
77%
Sütőport is szoktál tenni? Van aki tesz, van aki nem. Van olyan aki szódabikarbónát tesz. Az arány jó, én is a 6-os verziót szoktam.
aug. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A gázsütök nem érnek sokat, a legtöbb nem alkalmas sütésre, nem szabályozható, nem egyenletesen süt.
aug. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
25%
Aránnyal nincs gond a végén a lisztet csak nagyon óvatosan keverd, fujtató kell bele.Vedd ki az alufóliát is.
aug. 19. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!